• Informacje na temat:

  joanna osyda m jak miłość

Artykuły na temat: joanna osyda m jak miłość
 • Joanna Osyda opuści "M jak miłość"?

  Olek (Maurycy Popiel) otwarcie zapyta Jankę (Joanna Osyda), dlaczego podjęła się opieki nad jego bratankiem Szymkiem, synkiem Marcina (Mikołaj Roznerski). Ostrzeże ją, że chłopczyk może przywiązać się do niej jak do matki. Z tego powodu Janka wpadnie w panikę. Później zapowie Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że nie może dłużej opiekować się małym. Tymczasem Marcin spotka przypadkiem...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Agnieszka Sienkiewicz i Joanna Osyda założyły wspólny biznes!

  Agnieszka Sienkiewicz (33 l.) i Joanna Osyda (28 l.) zostały wspólniczkami!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Joanna Osyda straciła pracę w "M jak miłość"?! Nie lubią jej?

  Joanna Osyda (26 l.) podpadła ekipie "M jak miłość"?

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Joanna Osyda może mówić nawet po chińsku

  Była czarnym charakterem, a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Joanna Osyda czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Joanna Osyda: W Sylwestra snowboard i scrabble!

  ...​Sylwester nie jest dla Joanny Osydy ulubionym powodem do świętowania. Zawsze nachodzi ją refleksja, bo - jak mówi - kończy się kolejny rok, jest starsza, a niekoniecznie mądrzejsza.

 • Joanna Osyda: Jestem onieśmielona

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. Faworytką w kategorii: Aktorka jest znana z serialu "Majka" Joanna Osyda.

Zdjęcia na temat: joanna osyda m jak miłość
Wideo na temat: joanna osyda m jak miłość
 • Joanna Osyda jak... Alicja w Krainie Czarów!

  Dlaczego Joanna Osyda na planie czuje się jak bajkowa Alicja - po drugiej stronie lustra? I co spotka serialową Jankę w nowym sezonie? Ciekawych zapraszamy na filmik z okazji 1000. odcinka "M jak miłość"!

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

Dyskusje na temat: joanna osyda m jak miłość