• Informacje na temat:

  joanna osyda partner

Artykuły na temat: joanna osyda partner
 • Gwiazdy "Majki" i "BrzydUli" w "Tańcu..."

  Znane są już pierwsze nazwiska osób, które pojawią się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" . Są wśród nich dwie serialowe gwiazdy TVN, Joanna Osyda i Filip Bobek .

 • Kto w 13. edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Mimo że jeszcze nie skończyła się 12., to już pojawiają się nazwiska potencjalnych uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Są wśród nich m.in. serialowe gwiazdy telewizji TVN: Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski.

 • Gwiazdy "BrzydUli" i "Majki" w "Tańcu..."

  Znane są już pierwsze nazwiska osób, które pojawią się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Są wśród nich dwie serialowe gwiazdy TVN, Joanna Osyda i Filip Bobek.

 • Schejbal: Jestem z siebie dumna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. O tym, która z aktorek otrzyma nagrodę, dowiemy się 7 lutego 2011. W gronie nominowanych jest m.in. Magdalena Schejbal, bohaterka serialu "Szpilki na Giewoncie" .

 • "M jak miłość": Z kwiatka na kwiatek

  .... z zakochanymi w nim po uszy siostrami Bufford - chorą na oponiaka Eryką (Marta Juras), którą uratował przed utonięciem w rzece, i zazdrosną o nią Janką (Joanna Osyda), która chciała odbić go siostrze(...) z Lewińską do jego życia wkroczył Artur (Tomasz Ciachorowski) - były partner pięknej kuratorki, gotowy na wszystko, byle tylko ją odzyskać. Skalski postawił na swoim i podłymi intrygami doprowadził do...

 • Telekamery od kuchni

  W poniedziałek, 7 lutego, poznamy laureatów 14. Telekamer "Tele Tygodnia". Z tej okazji prezentujemy garść telekamerowych ciekawostek.

 • "M jak miłość": Pierwsza wspólna noc Janki i Wojtka!

  Na wiadomość o tym, że Marcin oświadczył się Kasi (o romantycznych zaręczynach z problemami przeczytasz więcej TUTAJ! ), Janka (Joanna Osyda) spojrzy w końcu na Wojtka (Mateusz Janicki) niecko przychylniejszym okiem i pomyśli o nim jako o swoim partnerze na życie. Efekt? Para spędzi ze sobą pierwszą noc, na którą lekarz długo musiał czekać. Niestety, mimo tego zdarzenia w historii ich...

 • Wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?

  Szykują się nowe edycje tanecznych show. Czym nas zaskoczą?

 • Zemsta zdradzonych kobiet

  ...zarówno kochanki, jak i małżonki - tłumaczy Monczka. - W końcu jednak doigra się... - dodaje. Córka Gustawa, zmartwiona problemami małżeńskimi rodziców, postanowi rozmówić się z Majką (Joanna Osyda(...) sytuacja zakończy się ostrym cięciem kontaktów z kochankiem - wyjaśnia Ewa Kaim. - Myślę, że moja bohaterka wyciągnie z tej lekcji odpowiednie wnioski i uważniej będzie dobierała partnerów - dodaje.

 • "Majka": Zemsta zdradzonych kobiet

  Nawet najpiękniejsze kłamstwo ma krótkie nogi. Wkrótce przekona się o tym jeden z bohaterów "Majki" - Gustaw Marecki (Jan Monczka). Wpadnie w sidła zastawione przez "jego" kobiety.