• Informacje na temat:

  joanna pająk

Artykuły na temat: joanna pająk
 • "Klan": Ilonka i Witek muszą wziąć ślub!

  W domu Koziełłów nieoczekiwanie zjawi się matka Ilonki (Ewa Pająk). Wyzna Surmaczowej (Joanna Żółkowska), że zamierza przekonać córkę, by wreszcie zalegalizowała swój związek z Witkiem (Sławomir Grzymkowski). - Absolutnie! Trzeba to jak najszybciej sfinalizować! - poprze ją Anna.

 • Od samotnej matki do miliarderki

  Joanne Rowling jest najlepiej opłacaną pisarką na świecie - w ubiegłym roku średnio co sekundę bogaciła się o 5 funtów - wyliczył magazyn "Forbes".

 • "Na noże": Nowy serial TVN już jesienią

  ..., Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz.

 • Morgan Freeman wystąpi u Bessona

  Znany francuski reżyser i producent Luc Besson ("Wielki błękit", "Piąty element") przygotowuje się do kolejnej produkcji. Twórca zamierza przenieść na ekran swoją własną powieść, zatytułowaną "Arthur et les Minimoys" ("Arthur and Minimoys"). Do zagrania głównej roli Besson zaprosił amerykańskiego gwiazdora, Morgana Freemana.

 • Majstrak: Jestem biseksualna!

  ...25-letnia Joanna Majstrak, znana głównie z tego, że była dziewczyną Edwarda Linde Lubaszenko, nie daje o sobie zapomnieć...

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • "Klan": Poród w domu Koziełły... Ilona i Witek zostaną rodzicami!

  W 3322. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 7 czerwca o godzinie 18.00) Ilona szykować się będzie - pod czujnym okiem Surmaczowej (Joanna Żółkowska) - do ślubu z Witkiem. Tymczasem w domu(...). - Stefan! - oburzy się Muszyńska (Ewa Pająk), gdy usłyszy, co Stefan wygaduje na temat ich córki. - Co? Przecież to prawda... Wstyd jest - westchnie Muszyński. - W rzeczy samej, ale nie ma pan racji...

 • Ameryka, bóg i dziwolągi

  W Polsce wszyscy znają Supermana, Batmana i Spidermana, ale w ostatnim czasie ekrany naszych kin nawiedziła cała masa innych superbohaterów, których nazwiska i pseudonimy raczej niewiele nam mówiły. Tymczasem dla fanów komiksów i ich ekranizacji są oni przynajmniej tak samo istotni, jak ich nieco sławniejsi koledzy, dlatego może warto nieco bliżej im (oraz adaptacjom ich przygód) się przyjrzeć?

 • "M jak miłość": Agnieszka w końcu powie Tomkowi o dziecku!

  Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała wielkie pretensje do Tomka o to, że pracuje niemal non stop i praktycznie w ogóle nie ma czasu dla rodziny. A gdy któregoś razu okaże się, że Tarnowska(...) go, odkąd powiedział głośno o tym, że podoba mu się jedna z dziewczynek - Amelka Pająk. Od tej pory Joannę i Agnieszkę zacznie łączyć nić sympatii. Olszewska nie ujawni jednak Tarnowskiej, że urodzi...

 • Wenecja: Dla kogo Złote Lwy?

  Dystrybutorzy na całym świecie, wysyłając materiały prasowe, starają się przede wszystkim zwrócić uwagę na recenzje, które powstały w trakcie trwania wielkich filmowych festiwali. Klasyczne metody "przywiązywania" widza do przyszłej premiery to oczywiście porównywania do wcześniejszych filmów, gwiazd, wielkich nazwisk i oczywiście historycznych filmowych scen.

Wideo na temat: joanna pająk
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie