• Informacje na temat:

  joanna pochanke

Artykuły na temat: joanna pochanke
 • "Super Express" donosi: Matka Pochanke pogryzła sąsiada!

  ..."Super Express" pisze tym razem o matce Justyny Pochanke (44 l.), "emerytce Renacie" (68 l.), która miała pogryźć ojca chłopca, który wrzeszczał pod jej balkonem. Na miejsce wezwana została policja i pogotowie ratunkowe.

 • Kamil Durczok się nie wdzięczy

  Od wdzięczenia się do widzów nie są programy informacyjne. To prowadzący teleturnieje kokietują widzów, a ci albo to kupują, albo nie - mówi "Dziennikowi" Kamil Durczok, którego w tym roku w rankingu na najpopularniejszego prezentera zdetronizowali Maciej Orłoś i Justyna Pochanke.

 • Najlepszy... aktor telewizyjny?!

  W sobotę do ogromnej kolekcji nagród, jakie ma już na swoim koncie Kinga Preis, czyli Joanna Polak z "Ja do mam szczęście!", doszła jeszcze jedna - Wiktor 2011. Kinga, która nominowana była do Wiktora w 2 kategoriach, uznana została przez jury za najlepszego... aktora telewizyjnego (tak oficjalnie nazywa się kategoria, w której zwyciężyła).

 • "Telekamery 2006": Nominacje

  Joanna Brodzik ( serial "Magda M."), Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ) i wokalistka Monika Brodka znaleźli się w gronie nominowanych do "Telekamer 2006", nagród przyznawanych od 9 lat przez czytelników TeleTygodnia. Swoje ulubione gwiazdy telewizyjne roku czytelnicy gazety mogą wybierać od poniedziałku, 21 listopada.

 • Najpopularniejsi w TV

  Janusz Gajos Gwiazda Piosenki I Estrady 2007 Justyna Steczkowska Najlepszy Prezenter Tv Justyna Pochanke Twórca Najlepszego Programu Telewizyjnego Szymon Majewski Osobowość Telewizyjna Piotr Bałtroczyk Największe Odkrycie Telewizyjne 2007 Roku Joanna Liszowska Najpopularniejszy Sportowiec Euzebiusz Smolarek Wiktor Publiczności Kinga Rusin Super Wiktor 2007 Agnieszka Holland...

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  ..., aktorka - 376 tys. 39. Hanna Lis, dziennikarka - 372 tys. 40. Zbigniew Boniek, sportowiec - 367 tys. 41. Joanna Brodzik, aktorka - 366 tys. 42. Robert Gawliński, piosenkarz - 363 tys. 43. Maciej(...), aktorka - 332 tys. 58. Adam Małysz, sportowiec - 329 tys. 59. Robert Korzeniowski, sportowiec - 327 tys. 60. Justyna Pochanke, dziennikarka - 327 tys. 61. Anna Guzik, aktorka - 324 tys. 62. Paweł...

 • Wręczono Wiktory

  Roman Polański i Joanna Brodzik znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości telewizyjnych 2003 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek, 15 marca, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  Ogłoszono już nominacje do Wiktorów. Wręczenie tej prestiżowej nagrody dla osobowości telewizyjnych, odbędzie się 31 maja w auli Politechniki Warszawskiej.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

Dyskusje na temat: joanna pochanke