• Informacje na temat:

  joanna podoba

Artykuły na temat: joanna podoba
 • Joanna Moro ma nową fryzurę!

  Joanna Moro (34 l.) przeszła sporą metamorfozę. Aż trudno ją poznać!

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Joanna Jabłczyńska: cichy ślub celebrytki!

  Joanna Jabłczyńska (31 l.) zapewnia, że jeśli wyjdzie za mąż, zrobi to po cichu, bez zbędnego rozgłosu!

 • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

  Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • "Chłopaki do wzięcia": Asia przeszła metamorfozę! Ryśkowi się nie podoba

  ...trochę schudnąć, jak chcę” - relacjonowała Joanna.  Jak wam się podoba w nowej wersji? *** Zobacz więcej materiałów:(...) czegoś. Mi się to nie podobało, bo się czułem, jakbym pojechał na tanie panie” - mówił.  Ostatecznie ciąży chyba jednak nie było. Pojawił się za to spory problem. "Szczena" wylądował w więzieniu...

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Joanna Tunney z "Sanatorium miłości": Nie żałuję udziału w programie

  Po czterdziestu latach zostałam sama - mówi Joanna Tunney (63 l.) z Nowego Dworu Mazowieckiego, jedna z dwunastu uczestników nowego programu "Sanatorium miłości". - I bardzo mi się to nie podoba!

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • "Na Wspólnej": Joanna w rozpaczy

  Beata prosi Joachima, żeby udawał jej faceta podczas badania USG. Mówi mu, że wstydzi się iść tam znowu sama. Nieoczekiwanie dziewczyna zostaje zaproszona na randkę przez Kazika - budowlańca, z którym dwukrotnie pokłóciła się na Wspólnej. Beata zgadza się na wyjście z mężczyzną, który wyraźnie jej się podoba. Ojciec Joanny mówi jej, że żałuje iż nie oddali jej pod opiekę Ani, kiedy ta już...

 • Joanna Opozda: Od seriali do "Discopolo"

  Znana z serialu "Pierwsza miłość" Joanna Opozda stawia pierwsze kroku w branży filmowej. Aktorka grała niedawno w kilku krótkometrażowych fabułach, m.in. w pokazywanym na festiwalu filmowym w Gdyni "Małym palcu" Tomasza Cichonia. W przyszłym roku zobaczymy ją w filmie "Discopolo" Macieja Bochniaka.

Zdjęcia na temat: joanna podoba
 • Joanna Horodyńska zmieniła kolor włosów!
Wideo na temat: joanna podoba
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)

 • Joanna Liszowska - Into U

  Joanna Liszowska nagrała bardzo zmysłowy teledysk. Jak wam się podoba?

 • Joanna Krupa zrobi sesje ciążową. Znamy szczegóły!

  Joanna Krupa marzy o sesji ciążowej. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła, jaki rodzaj zdjęć najbardziej się jej podoba.

Dyskusje na temat: joanna podoba