• Informacje na temat:

  joanna rpa

Artykuły na temat: joanna rpa
 • Anja Rubik pokazała siostrę. Podobne?

  Panie dorastały razem w RPA, w mieście Umtata, gdzie ich rodzice pracowali jako weterynarze w lecznicy. Gdy w 1993 roku zaczęło dochodzić tam do zamieszek, wrócili do Polski. W 1995 roku Anja rozpoczęła pracę jako modelka i wyjechała do Paryża. Jak zdradziła mama Ewa, Joanna jest bardziej rozważna, nie lubi zmian i przeprowadzek. Anja przeciwnie. Ma jednak wsparcie starszej siostry, która jest...

 • Krzysztof Krauze w Afryce

  Krzysztof Krauze ( "Mój Nikifor" , "Plac Zbawiciela" ) wyjedzie w styczniu do Rwandy i RPA, by rozpocząć prace nad filmem, którego akcja rozegra się w Afryce.

 • Serialowy przewodnik

  ..."M jak miłość" odc. 1075 Joanna odnajduje Darka, który przeprowadził się nad morze. Mężczyzna jest na nią wściekły, ponieważ przez kradzież, której się dopuściła, stracił pracę w kasynie. Dziewczyna(...) sądu Chodakowski natychmiast musi oddać Wojtka Małgosi... Joanna postanawia spłacić swój dług. Niestety, przejęli go bezwzględni gangsterzy! Matka przekazuje jej wiadomość, że ma na to 48 godzin...

 • Fijał i Horodyńska: Ptasie plotkary

  Ada Fijał została zaproszona do obsady dubbingowej animowanego filmu "Zambezia", który wejdzie do kin 25 stycznia. Aktorkę w parze z Joanną Horodyńską usłyszymy w roli zabawnych ptasich plotkar.

 • Harry Potter: Wojna cenowa

  Bliski termin publikacji przedostatniego, szóstego tomu przygód Harry'ego Pottera pióra Joanne K. Rowling ("Harry Potter i Książę Półkrwi") wywołał wojnę cen między dużymi księgarniami, supermarketami i małymi sprzedawcami.

 • Nick Nolte w filmie Krauzego

  Nick Nolte wyraził chęć zagrania głównej roli w najnowszym filmie małżeństwa Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze "Ptaki śpiewają w Kigali".

 • Festiwal "Off Cinema" w Poznaniu

  56 filmów, spośród 144 zgłoszonych, zostało dopuszczonych do prezentacji podczas IX Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Off Cinema", który rozpocznie się w czwartek, 24 listopada, w poznańskim Centrum Kultury Zamek. Filmy oceniać będzie jury pod przewodnictwem Feliksa Falka ( "Komornik" ).

 • Rekord w oglądaniu piłki nożnej

  Dwie młode Australijki pobiły światowy rekord w oglądaniu piłki nożnej w telewizji. Wytrwały aż 87 godzin - poinformowała w czwartek prasa lokalna.

 • Krakowski Festiwal Filmowy po selekcji

  Dobiegła końca praca komisji selekcyjnej 46. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W tym roku do selekcji zostało zgłoszonych 1315 filmów z całego świata, w tym 207 propozycji z Polski. Wśród nadesłanych tytułów, 557 to krótkometrażowe filmy fabularne, 456 to filmy dokumentalne, 190 to animacje, a pozostałe 100 to filmy eksperymentalne.

 • Piekorz i Kędzierzawska w Afryce

  Już w najbliższy piętak, 20 listopada, rozpoczyna się jeden z najważniejszych Festiwali Filmowych w Afryce, czyli VIII International Images Film Festival for Women (IIFF) w Harare w Zimbabwe. Obok HIFA oraz ZIFF jest to jedna z trzech największych imprez kulturalnych w tym kraju. IIFF jest też uznawany za jeden z czołowych festiwali poświęconych kobietom w Afryce.

Wideo na temat: joanna rpa
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

Dyskusje na temat: joanna rpa