• Informacje na temat:

  joanna sydor biła

Artykuły na temat: joanna sydor biła
 • Joanna Sydor znęcała się nad mężem?

  Aktorka znana z serial u "M jak miłość" walczy w sądzie z byłym mężem o podwyższenie alimentów dla syna. Mężczyzna oskarża ją, że w trakcie trwania małżeństwa Sydor zdradzała go i... biła.

 • Wojna między aktorkami serial u "M jak miłość". Joanna Sydor (35 l.) zarzuca Dominice Ostałowskiej (38 l.), że rozbiła jej związek z Mariuszem Malcem (41 l.), reżyserem dwójkowego tasiemca.

 • "Nigdy nie biłam męża"

  Znana z roli Teresy w serial u "M jak miłość", Joanna Sydor, odpowiedziała na zarzuty męża, który oskarżał ją, iż w trakcie trwania ich małżeństwa był bity i zdradzany. Aktorka twierdzi, że były mąż się mści: "To brednie" - podkreśla.

 • Małgorzata Pieńkowska boi się o córkę

  Dziewczyna jest studentką Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu i właśnie dołączyła do obsady tasiemca o rodzinie Mostowiaków. Zagra Agnieszkę, dorosłą córkę Teresy, w którą wciela się Joanna Sydor. - Rola Iny jest rozwojowa, a odcinki z jej udziałem zobaczymy w październiku - zdradza Karolina Baranowska z produkcji. Serialowa Marysia Rogowska cieszy się z sukcesu córki, jednak bardzo się boi...

 • Kolejne rozstanie w show-biznesie

  Grzegorz. Oni są tylko przyjaciółmi". Według informatora pisma, Ostałowską coraz częściej można spotkać w towarzystwie... reżysera dwójkowego tasiemca, do niedawna związanego z Joanną Sydor. Zobacz również: Joanna Sydor znęcała się nad mężem? "Nigdy nie biłam męża"