• Informacje na temat:

  joanna szapołowska

Artykuły na temat: joanna szapołowska
 • Marek Lewandowski: O jego małżeństwie z Szapołowską mało kto wiedział!

  .... Pana pierwszą żoną była Grażyna Szapołowska, jednak małżeństwo trwało tylko 11 miesięcy. Dlaczego?  - Proszę pani, to miało miejsce ponad 40 lat temu! Nie chcę do tego wracać. To był barwny, ale tylko...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Szapołowska zagrożona

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie Polsatu.

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • Szapołowska czy Kordek?

  Rudi Schubert. Gwiazda "Na wspólnej", Joanna Jabłczyńska wykonała "Być kobietą" wspólnie z młodziutką Jadzią Nalepą, widzom znaną z "Dużych dzieci". "W obrazku było pięknie, w dźwięku trochę gorzej(...) Zapendowska. Agnieszka Popielewicz wspólnie z Darkiem Kordkiem zaśpiewali utwór "Felicita". "Bardzo smacznie, ale niestety bardzo dużo nieczystości" - skwitowała Górniak. Grażyna Szapołowska...

 • Grażyna Szapołowska zaśpiewa!

  Grażyna Szapołowska przyjęła propozycję występu w show "Jak oni śpiewają". Według doniesień "Faktu" aktorka za każdy odcinek otrzyma 20 tysięcy złotych wynagrodzenia.

 • "Blondynka": Olaf Lubaszenko pokochał wieś

  ...? - Przyznam szczerze, że nie znam powodów tej zmiany. Bardzo lubię i cenię Julię Pietruchę, ale Joanna Moro, która ją zastąpiła w tej roli, jest przecież także świetną i utalentowaną aktorką. To wszystko, co...

 • Kordek czy Szapołowska?

  "Piosenki łatwe i przyjemne", czyli najpopularniejsze polskie przeboje lat 80. i początku 90. zelektryzują widzów w sobotę "jak Oni śpiewają". W studiu nie zabraknie specjalnych gości. Z programu odpadnie albo Dariusz Kordek, albo Grażyna Szapołowska.

 • Będzie miała własną "katarzynkę" w toruńskiej Alei Gwiazd

  Joanna Koroniewska, czyli Małgorzata Mostowiak z "M jak miłość", będzie miała własną mosiężną "katarzynkę" w Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. Aktorka odsłoni ją osobiście w pierwszy weekend lata.

 • Szapołowska czy Kordek?

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" gwiazdy prześcigały się w duetach. Uczestnicy zaprosili aktorów i prezenterów, z którymi wykonywali polskie, angielskie, hiszpańskie, włoskie i cygańskie piosenki.

Dyskusje na temat: joanna szapołowska