• Informacje na temat:

  joanna trzepiecińska barwy

Artykuły na temat: joanna trzepiecińska barwy
 • "jakOni śpiewają" kurczy się

  ..." - zastanawiała się Edyta Górniak. Joanna Trzepiecińska wykonała popularny przebój "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma". "Joasia jest po prostu świetna. Poza tym bardzo mi się podoba twoja kreacja" - wtopił(...) obiektywna. Daję 3" - stwierdziła. Widzowie zamarli. W równie w seksownej kreacji wystąpiła Joanna Liszowska w utworze "Bamboleo" z repertuaru Gipsy Kings. "Byłaś groźna, mnie porwałaś" - zachwycał się...

 • Serialowy baby-boom

  Kossoń ― Wiadomość o ciąży Alutki była zaskakująca dla niej i dla mnie prywatnie ― przyznaje Joanna Trzepiecińska. ― Jednak lepiej późno niż wcale. Od kiedy gram Kossoniową, sama zdążyłam urodzić(...) i Filipa przyśpieszyła wiadomość o nieplanowanej ciąży. I zaraz po tym zaczęły się spekulacje, czy Joanna Jabłczyńska naprawdę spodziewa się dziecka? ― Gdy udzielałam wywiadów, uważałam na słowa...

 • Jak one uwodzą...

  Tomka i Bertę z rąk porywaczy! "BARWY SZCZĘŚCIA" - JAK PODJĄĆ DECYZJĘ? Roman (Olaf Lubaszenko) nie był kobieciarzem. Miał szczęśliwą rodzinę i wydawało się, że w jego związku z Marysią (Iza Kuna) wszystko się układa. Ale w porywie namiętności zdradził. Renata (Joanna Trzepiecińska) daje się ponieść uczuciu. Roman zwodzi obie kobiety, nie potrafi się zdecydować. Dlatego same panie organizują...

 • "Barwy szczęścia": Rozwód?

  Zdrada, rozgoryczenie, niechęć i świadomość przegranej. To wszystko w dzisiejszym odcinku serialu "Barwy szczęścia" .

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

 • "Barwy szczęścia": Kogo wybierze?

  Koniec wykrętów, potajemnych spotkań i niespełnianych obietnic. Żona i kochanka podstępem zmuszą Romana (Olaf Lubaszenko) do poważnej rozmowy. Zażądają dokonania wyboru.

 • "Barwy szczęścia": Cena stresu

  Nowy dramat w rodzinie Pyrków! Roman(Olaf Lubaszenko) zapłaci za życie w nieustannym napięciu w pracy i w domu. Ratownik medyczny sam trafi jako pacjent w poważnym stanie na oddział intensywnej terapii.

 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • Pot i gorycz w "jak Oni śpiewają"

  Kurczy się lista uczestników programu "Jak oni śpiewają". W miniony weekend show opuściła Małgorzata Teodorska, znana z serial u "Plebania".