• Informacje na temat:

  joanna żółkowska plotki

Artykuły na temat: joanna żółkowska plotki
 • Joanna Żółkowska nie chce już się z nikim wiązać! Skąd taka decyzja?!

  Brak oparcia ze strony ojca i jego styl życia zaważył na jej relacjach z mężczyznami. Joanna Żółkowska (68 l.) budowała je z mozołem, ale szczęście pojawiało się jedynie na krótko.

 • ​Plotki u pani Lutki, czyli Joanna Kurowska w "Klanie"!

  Do stałej obsady sagi rodu Lubiczów dołączyła Joanna Kurowska, czyli niezapomniana Jadwiga Graczykowa z "Graczyków“ i prezes Helena Adamska z "Bulionerów". Sprawdź, w kogo wcieli się popularna aktorka!

 • "Klan": Fryzjerka jak terapeutka

  W serialu Joanna Kurowska wciela się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak nas zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ...sezonie: Ewa Ziętek, Krystyna Sienkiewicz, Joanna Żółkowska, Marek Siudym, Don Vasyl z rodziną i Fujio Nakamura. "Słodkie życie" Jak nie oszaleć, kiedy naraz trzeba pilnować smażenia(...) jej dorówna? PREMIERA 6.03 Polsat, czwartek, godz.: 21.05   Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magda Stużyńska- -Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) będą próbowały sobie ułożyć życie bez...

 • Foremniak nie chciała grać za 4 tys. zł?!

  ...kilka przedstawień dla Polonii? Czy gaża w wysokości 4 tys. zł za spektakl, jaką miała otrzymać, wydała jej się zbyt niska? Tygodnik ustalił, że pozostałe gwiazdy występujące w sztuce - Joanna Żółkowska...

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.