• Informacje na temat:

  joanne woodward zdjęcia

Artykuły na temat: joanne woodward zdjęcia
 • "Komisarz Aleks": ​Beata Fido: Słucham tego, co mówi o moich rolach syn

  ...grałam dwukrotnie, poznałam dramaturga Arthura Millera czy gwiazdy Hollywood, Marisę Tomei, Kate Burton, Paula Newmana i jego żonę Joanne Woodward, u których miałam przyjemność bywać w domu. Lista(...) zaproponował mi zagranie roli dziennikarki Niny po zdjęciach próbnych. W życiu trzeba mieć kręgosłup. "Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć", prawda? To film dla wszystkich...

 • "X Factor": Szokujące szczegóły angażu uczestników

  Czy w telewizyjnych konkursach talentów muzycznych oglądamy osoby spontaniczne zgłaszające się na castingi? Niekoniecznie.

 • Ed Harris w dramacie

  Ed Harris ( "Pollock" , "Godziny" ) zagra główną rolę w filmie "Winter Passing". Będzie to opowieść o pisarzu-odludku, który po latach rozłąki ponownie spotyka swoją córkę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.

 • "Collateral": Farina detektywem

  Dennis Farina ( serial "Crime Story", "Przekręt" , "Kasa albo życie" ) dołączył do obsady dreszczowca "Collateral". Jednocześnie poinformowano, że z występu w tym filmie zrezygnował Val Kilmer ( "Święty" ). Zdjęcia do projektu rozpoczną się w październiku.

 • Uwodzicielska Helen Hunt

  Zdobywczyni Oscara Helen Hunt ( "Lepiej być nie może" , "Czego pragną kobiety" ) zagra główną rolę w filmie "A Good Woman". Będzie w nim sprytną uwodzicielką, która odbiera męża młodszej kobiecie, granej przez Scarlett Johansson ( "Ghost World" ). Za kamerą stanie Mike Barker, twórca filmów "Spisek doskonały" i "Zabić króla" .

 • Nietypowy ślub Sinead O'Connor

  Tak jak wcześniej informowaliśmy, w swoje 45. urodziny (8 grudnia) Sinead O'Connor po raz czwarty wyszła za mąż.

 • James Franco bierze się za Faulknera

  James Franco ("Spring Breakers", "127 godzin", "Spider-Man 3") potwierdził, że zamierza zająć się adaptację głośnej powieści Williama Faulknera z 1929 roku, "Wściekłość i wrzask". Aktor będzie reżyserem filmu, zagra z w nim również jedną z ról.