• Informacje na temat:

  jodie foster i mel gibson

Artykuły na temat: jodie foster i mel gibson
 • Mel Gibson biologicznym ojcem dzieci Jodie Foster?

  Podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów 2012 Jodie Foster (50 l.) po raz pierwszy publicznie przyznała, że jest lesbijką.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Zmarł James Garner

  ...telewizyjnych "Maverick" i "Jim Rockford: prywatny detektyw" oraz w filmach nakręconych na ich podstawie. W filmie "Maverick" grał z Melem Gibsonem i Jodie Foster. Był laureatem nagrody Emmy i dwóch...

 • Mel Gibson zagra u Jodie Foster

  Jodie Foster wyreżyseruje film "The Beaver", w którym zagra też jedną z głównych ról. Partnerować będzie jej Mel Gibson.

 • "House of Cards": Zmiana u sterów

  Jak dowiedział się serwis Vulture.com, na planie serialu w Baltimore pracuje obecnie Jodie Foster. Tym razem jednak znana aktorka stanęła po drugiej stronie kamery - zajmuje się reżyserią jednego(...) z odcinków pierwszego sezonu popularnej produkcji "Orange is the New Black". Swój pierwszy raz za kamerą Jodie Foster zaliczyła w 1988 roku, kiedy to wyreżyserowała odcinek serialu produkcji HBO...

 • Jodie Foster broni Mela Gibsona

  Amerykańska aktorka Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Plan lotu" ) zabrała głos w "sprawie Mela Gibsona", przyłączając się do hollywoodzkich gwiazd broniących autora "Pasji" . Foster zapewniła, że Gibson "w żadnym wypadku" nie jest antysemitą.

 • Namówi Foster do rozwodu

  Anton Yelchin ("Star Trek", "Terminator: Ocalenie") dołączył do obsady niezależnej komedii "The Beaver", którą wyreżyseruje Jodie Foster. W filmie zagra też Mel Gibson oraz sama Foster.

 • Mel Gibson szpiegiem

  Mel Gibson prowadzi rozmowy w sprawie występu w szpiegowskim thrillerze "Cold Warrior" w reżyserii Shane'a Blacka ("Kiss Kiss Bang Bang").

 • Nowy film Mela Gibsona w marcu

  Opóźniona premiera filmu "Beaver" w reżyserii Jodie Foster z główną rolą Mela Gibsona odbędzie się w marcu w ramach festiwalu South by Southwest w miejscowości Austin w stanie Teksas.

 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"?

  Mel Gibson ma zagrać czarny charakter, który zmierzy się z najbardziej zabójczą ekipą najemników na świecie w kolejnej części "Niezniszczalnych".

Wideo na temat: jodie foster i mel gibson
 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....