• Informacje na temat:

  jodie foster zdjęcia

Artykuły na temat: jodie foster zdjęcia
 • "Czarne lustro": Sezon czwarty na zdjęciach

  Netflix udostępnił dwa pierwsze zdjęcia z najnowszego sezonu serialu "Czarne lustro". Jak możemy przypuszczać jeden z sześciu odcinków będzie (miejmy nadzieję) udaną parodią "Star Treka".

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie.

 • Atak na nastolatka ujdzie Jodie Foster na sucho

  Hollywoodzka aktorka Jodie Foster nie usłyszy oficjalnych zarzutów w związku z rzekomym zaatakowaniem nastolatka w maju tego roku.

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ...czwartego sezonu wystąpi Rosemarie DeWitt ("United States of Tara"). Epizod wyreżyseruje Jodie Foster. River Brytyjski, sześcioodcinkowy serial "River", przedstawia historię detektywa Johna Rivera(...), a zdjęcia do trzeciego właśnie trwają. Co czeka nas zatem w kolejnym rozdziale? Sezon trzeci "Outlandera" to nowy rozdział historii Claire i Jamiego - i to taki, w którym na twórców oraz aktorów czeka...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Agnieszka Holland o pracy przy "House of Cards"

  ...panującego nad tą materią jeszcze nie widziałam, więc to było ciekawe - mówi Agnieszka Holland. Za reżyserię "House of Cards" odpowiadali m.in. David Fincher, Jodie Foster, Joel Schumacher(...) wystawę składają się głównie zdjęcia z planów filmowych, pochodzące z archiwum Agnieszki Holland, oraz fotografie otrzymane od przyjaciół i współpracowników artystki, m.in. Andrzeja Wajdy i Studia...

 • Jodie Foster na Kaszubach?

  Jodie Foster może zagrać w filmie "Kamerdyner", opowiadającym o Kaszubach pierwszej połowy XX wieku. "Kamerdyner" to saga o miłości kaszubskiego chłopaka i córki pruskich arystokratów.

 • ...powodu na 2 tygodnie musiała przerwać zdjęcia do reality-show. Nie chciała zdradzić, kto był ojcem jej dziecka. Pojawiły się już głosy, że aktorka zmyśliła tę historię. Nie wierzy jej np. Sharon Osbourne. Jodie Foster wzięła ślub! Aktorka poślubiła swoją partnerkę, Alexandrę Hedison, z którą jest od kilku miesięcy. Na ceremonii obecni byli jedynie najbliżsi członkowie rodzin. Ponoć para...

 • Jodie Foster nie usłyszy zarzutów

  Hollywoodzka aktorka Jodie Foster nie usłyszy oficjalnych zarzutów w związku z rzekomym zaatakowaniem przez nią nastolatka w maju tego roku.