• Informacje na temat:

  joe cocker piosenkarz

Artykuły na temat: joe cocker piosenkarz
 • Joe Cocker nie żyje!

  Joe Cocker, legendarny piosenkarz popowy i rockowy zmarł w wieku 70 lat!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • "Nie przygotowałem się" - przyznał dziennikarzom we Wrocławiu Joe Cocker, odpowiadając na pytanie, co wie o Polsce. Nasz kraj kojarzy mu się tylko z II wojną światową. Cocker przyjechał do Wrocławia w nocy z czwartku na piątek.

 • Joe Cocker o swoim życiowym upadku

  - Zacząłem dużo pić. Życie wymknęło mi się spod kontroli - wspomina brytyjski piosenkarz Joe Cocker w rozmowie z Martą Grzywacz z RMF FM.

 • 66-letni piosenkarz-legenda z nowym albumem!

  1 października ukaże się nowy album 66-letniego brytyjskiego wokalisty o niepowtarzalnym głosie - Joe Cockera.

 • "Robić coś, co ma sens"

  kariery był wspólny koncert z Joe Cockerem, który odbył się w grudniu 2001 roku w Warszawie. Kolejny raz obaj wokaliści spotkali się na scenie w lipcu 2002 roku, na stadionie w Szczecinie. Efektem tych występów było zaproszenie do zagrania na nowym albumie Rynkowskiego muzyków sesyjnych współpracujących z Cockerem. Nagrana z nimi w Londynie płyta "Ten typ tak ma" pojawiła się w sklepach pod koniec

 • Zucchero wystąpi w Warszawie

  27 czerwca w warszawskiej hali Torwar wystąpi Zucchero, autor takich przebojów jak "Senza una donna" czy "Baila Morena". Będzie to jedyny tegoroczny koncert Włocha w Polsce.

 • Elton John kończy z przebojami

  Słynny brytyjski wokalista i pianista Elton John przekonuje, że nie zależy mu już na podbijaniu list przebojów singlami na miarę "I'm Still Standing", "Sorry Seems To Be The Hardest Word" czy "Sacrifice". "Dla człowieka w moim wieku jedyne, co jest właściwe, to tworzyć znakomite albumy" - podkreśla Brytyjczyk.

 • Bob Dylan w Warszawie

  W sobotę, 7 czerwca, w warszawskiej Stodole wystąpi słynny amerykański bard.

Wideo na temat: joe cocker piosenkarz
 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

 • G.I.Joe: Odwet

  Kontynuacja światowego przeboju z 2009 roku "G.I. Joe: Czas Kobry". Bohaterami filmu są członkowie elitarnej jednostki, którzy walczą z najniebezpieczniejszymi geniuszami zbrodni. Tym razem żołnierze jednostki wojskowej dowodzonej przez Duke'a walczą nie tylko ze swoim śmiertelnym wrogiem Kobrą, ale zostają zmuszeni do stawienia czoła nadciągającemu od strony struktur rządowych niebezpieczeństwu, które może zagrozić ich istnieniu. Dzięki formatowi 3D film osiąga zupełnie nowy poziom i...

Dyskusje na temat: joe cocker piosenkarz