• Informacje na temat:

  joe perry

Artykuły na temat: joe perry
 • Kate Winslet poleci w kosmos

  ...- 12 grudnia. W ceremonii uczestniczyła dwójka jej dzieci - córka Mia i syn Joe - najbliższa rodzina oraz grupa przyjaciół" - podał. Do ołtarza poprowadził Winslet... Leonardo DiCaprio. Para(...) jak Ashton Kutcher czy były mąż Katy Perry, Russell Brand, za tę przyjemność musiały zapłacić z własnej kieszeni.

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry założyli zespół

  Formacja będzie nazywać się Hollywood Vampires i będzie można zobaczyć ją w akcji na festiwalu Rock In Rio w Rio De Janeiro.

 • Serialowy przewodnik

  ...weterani wdają się w konflikt z grupą mieszkańców. Sytuacja szybko się komplikuje. odc.10 Do Hannibala zgłasza się farmer Joe Penhall. Mężczyźnie grozi bankructwo, a jedyną nadzieją na poprawę jego sytuacji finansowej jest wyprzedanie zebranych arbuzów na targowisku. odc.11 Członkowie "Drużyny A" zostają schwytani. Pomoc oferuje im tajemniczy Perry, który proponuje, że umożliwi ucieczkę, jeśli...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Aerosmith: Joe Perry łowcą talentów

  Joe Perry, na co dzień gitarzysta słynnej amerykańskiej rockowej grupy Aerosmith, postanowił wykorzystać swoją wielką sławę do założenia kompanii producenckiej, która będzie wyławiać muzyczne talenty i pomagać im w dalszej karierze.

 • Co się dzieje z Aerosmith?

  Po tygodniach spekulacji, gitarzysta Joe Perry postanowił odpowiedzieć na dociekliwe pytania fanów, dotyczące przyszłości zespołu Aerosmith.

 • Aerosmith: Gitarzysta solo

  Joe Perry, gitarzysta Aerosmith, wykorzystał fakt, że jego macierzysty zespół ogłosił roczną przerwę i pracuje nad solową płytą. Według internetowego fanclubu Aerosmith, materiał jest gotowy w "80 procentach" i powinien pojawić się w kwietniu 2005 roku.

 • Nieśmiały gitarzysta Aerosmith

  Joe Perry, gitarzysta grupy Aerosmith, nie bardzo kwapił się z opublikowaniem solowych nagrań. Zainspirował go do tego dopiero kontrowersyjny dziennikarz radio wy Howard Stern. Płyta zatytułowana po prostu "Joe Perry" pojawi się w sklepach w poniedziałek, 9 maja.

 • Diabelski Aerosmith

  "Devil's Got A New Disguise" to tytuł nowego albumu hardrockowej grupy Aerosmith, który pojawi się na początku października. Nie jest to jednak premierowe wydawnictwo, ale składanka największych przebojów. Na płytę trafią dwa nowe nagrania.

 • Aerosmith: Pikantne "Tango" gitarzysty

  Joe Perry, gitarzysta amerykańskiej grupy Aerosmith, odkrył w sobie talenty kucharskie. Po sukcesie, który odniósł jego pikantny sos "Rock Your World Boneyard Brew" przyszedł czas na sos pod nazwą "Mango Peach Tango".