• Informacje na temat:

  joel edgerton

Artykuły na temat: joel edgerton
 • Cate Blanchett miała wypadek w teatrze

  Agencja Australian Associated Press podała, że wypadek zdarzył się na scenie podczas przedstawienia "Tramwaj zwany pożądaniem" w The Sydney Theatre Company. Rekwizyt upuścił na głowę laureatki Oscara jeden z aktorów, Joel Edgerton. ABC Radio podało, że chodziło o radio i było to ponoć zgodnie ze scenariuszem. Jeden z widzów twierdzi, że szybko stało się jasne, że skutek uderzenia nie był...

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • Wewnętrzna walka gladiatora

  ...krótkometrażowe obrazy - jeden z nich to wspomniany "Cane Cutter"; pozostałe to "Early Checkout" (2009) i "Kanowna" (2010). Kilku jego rodaków i rówieśników - jak chociażby Joel Edgerton i Sam...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Ridley Scott zmienia plany

  Reżyser Ridley Scott ( "Gladiator" , "Hannibal" ) postanowił zmienić swoje najbliższe plany. Niedługo zamierzał zrealizować widowisko "Tripoli", teraz jednak wybrał pracę nad opowieścią o wyprawach krzyżowych. W związku z projektem padło już pierwsze nazwisko - 29-letniego australijskiego aktora Joela Edgertona ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ).

 • Nolte nauczy syna walczyć

  Nick Nolte, Tom Hardy, Joel Edgerton i Jennifer Morrison zagrają razem w filmie twórcy "W cieniu chwały" - Gavina O'Connora.

 • "Wielki Gatsby" w czasach kryzysu

  "Wielki Gatsby" to już piąta kinowa ekranizacja najsłynniejszej powieści wybitnego amerykańskiego pisarza Fransisa Scotta Fitzgeralda. Autorem nowej adaptacji jest Baz Luhrmann, nominowany do Oscara autor przebojowych produkcji "Moulin Rouge!" oraz "Romeo+Julia". Obraz, w którym główne role zagrali Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan i Joel Edgerton w piątek, 27 września, debiutuje

 • DiCaprio: Gatsby mu się nie podobał

  Leonardo DiCaprio, przyjmując główną rolę w nowej ekranizacji klasycznej powieści F. Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby", był początkowo sceptyczny. Nie podobała mu się książka i nie przepadał za wcześniejszą wersją filmową, z Robertem Redfordem wcielającym się w tytułową postać.

 • Krew na głowie Cate Blanchett

  Australijska aktorka Cate Blanchett doznała urazu głowy, kiedy w środę podczas występu na żywo w teatrze w Sydney została uderzona rekwizytem.

 • Więcej Rycerzy Okrągłego Stołu

  Poznajemy kolejne nazwiska aktorów występujących w wielkim widowisku "Król Artur". Po informacji, że Ginewrę najprawdopodobniej zagra Keira Knightley ( "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" ), ujawniono odtwórców ról kolejnych bohaterów obrazu Antoine'a Fuqua ( "Dzień próby" ). Nadal jednak nie poznaliśmy filmowego rycerza Lancelota.