• Informacje na temat:

  jogging premiera

Artykuły na temat: jogging premiera
 • Gwiazdy promują bieganie!

  Jogging, trucht czy sprint to aktywności, na które może sobie właściwie każdy pozwolić. I to zarówno ze względów zdrowotnych, jak i ekonomicznych. Gwiazdy kochają sport, pokochaj i ty!

 • Borysz Szyc znów będzie walczył o życie w trzeźwości!

  ...innym człowiekiem, zmienił też tryb życia. Uprawia jogging, a ostatnio nadrobił zaległości i zrobił komplet podstawowych badań. Choć bardzo obawiał się wyników, wszystkie wyszły dobrze.  Teraz może...

 • Joanna Moro: Mój prawdziwy dom jest w Polsce

  ...slow joggingiem. Co jeszcze dodaje ci energii? Nie tylko jesienią. - Najskuteczniej do pionu stawiają mnie dzieci. Chcesz powiedzieć, że synowie podnoszą ci ciśnienie? - Coś jest na rzeczy(...), ale stwierdził, że przez to musi odmłodzić całą obsadę. I tak też się stało. A wymarzona rola Sary jest moja! Jesteś zadowolona z premiery? - Nawet bardzo! Premiera zawsze jest zwieńczeniem ciężkiej...

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • Andżelika Piechowiak biega mimo woli

  Andżelika Piechowiak przyznaje się do pracoholizmu, ale przekonuje, że nie musi się z jego powodu specjalnie regenerować. "W dniach wolnych najbardziej cieszy mnie to, że budzik nie dzwoni" - wyznaje aktorka.

 • Druga płyta Robotobibok

  Druga płyta polskiej formacji Robotobibok nosi tytuł "Instytut Las". Po raz kolejny grupa proponuje nam "jazz z dynamiką i brzmieniową wrażliwością epoki techno". Następca "Jogging" ukaże się na polskich półkach sklepowych 22 lutego.

 • Chwała przegranym

  "Wszyscy wygrywają" ("Win Win"), reż. Thomas McCarthy, USA 2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 21 października 2011 roku.

 • Małaszyński zagra, ze Stuhrem się spocisz, a z Czesławem napijesz!

  13 grudnia o godz. 19:00 w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny zespołu Cochise, którego frontmanem i wokalistą jest Paweł Małaszyński. Imprezę organizuje Fundacja Psi Los, a cały dochód z niej przeznaczony zostanie na bezdomne i potrzebujące, szczególnie zimą, zwierzęta z Krakowa i jego okolic.

 • "Trzy siostry T.": Kiepski żart

  "Trzy siostry T" to oparty faktach thriller psychologiczny z elementami czarnej komedii. Opowiada historię tytułowych wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad synem jednej z nich.

 • Plan Marshalla

  W swoim nowym albumie "The Marshall Mathers LP 2" Eminem mówi dużo i szybko, i żeby w pełni go zrozumieć i docenić, trzeba nie tylko bardzo wiele uwagi i dobrej znajomości angielskiego. Trzeba też odpowiedniego gruntu do zrozumienia jego powikłanej psychiki.

Wideo na temat: jogging premiera
 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Tamara i mężczyźni

  Obyczajowa komedia, której główną bohaterką jest nowoczesna i wyzwolona dziewczyna - tytułowa Tamara. Robiąca w Londynie karierę jako dziennikarka, po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności. Światowa premiera filmu Frearsa miała miejsce na tegorocznym festiwalu w Cannes. "Tamara i mężczyźni" zadebiutowało...