• Informacje na temat:

  johansson nago

Artykuły na temat: johansson nago
 • Traumatyczny pocałunek Reynoldsa

  Mąż Scarlett Johansson, aktor Ryan Reynolds twierdzi, że ma na swoim koncie traumatyczne przeżycie związane z ekranowym pocałunkiem i dlatego ćwiczył technikę całowania na potrzeby filmu.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Soczyste wargi Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson (21 l., "Wszystko gra" ) została uznana najnaturalniejszą pięknością Hollywoood. W rankingu speców od charakteryzacji najbardziej obiecująca aktorka młodego pokolenia pokonała starsze od siebie: Kate Winslet (30 l., "Zakochany bez pamięci" ) i Catherinę Zetę-Jones (36 l., "Legenda Zorro" ).

 • Paranoja Scarlett Johansson

  Rok temu do internetu wyciekły prywatne, nagie zdjęcia amerykańskiej aktorki Scarlett Johansson. Gwiazda filmów "Między słowami" i "Wszystko gra" przyznaje, że wciąż trudno zapomnieć jej o tym, że jej intymne fotografie oglądał cały świat.

 • Scarlett Johansson: Piersi jak marzenie

  21.letnia Scarlett Johansson ( "Między słowami" ), nowa muza Woodego Allena, który zachwycił się nią na tyle, że obsadził ją w filmie "Wszystko gra" , co chwilę staje się obiektem zainteresowania mężczyzn. Jeszcze niedawno została uznana za najlepiej ubraną aktorkę. Teraz okrzykniętą ją właścicielką najpiękniejszych...piersi.

 • Nie chcą nago obok Deppa?

  Amber Heard ("Boski chillout"), choć stoi jeszcze u progi aktorskiej kariery, ma coraz większą szansę, by zagrać u boku Johnny'ego Deppa. O rolę walczy też Keira Knoghtley, ale podobno problemem są rozbierane sceny.

 • Klaudia Halejcio nago u Karolaka

  Klaudia Halejcio rozpoczęła kolejny projekt teatralny. Już niebawem będzie można zobaczyć ją nago na deskach teatru IMKA - gdzie wcieli się w postać młodej dziewczyny uwodzącej starszego pisarza, szukającego inspiracji do napisania nowej książki - w tej roli Tomasz Karolak.

 • Jak całować przyjaciółkę?

  Kanadyjski aktor, Ryan Reynolds ("Wieczny student", "Na pewno, być może"), twierdzi, że ma na swoim koncie traumatyczne przeżycie związane z ekranowym pocałunkiem i dlatego ćwiczył technikę całowania na potrzeby filmu.

Wideo na temat: johansson nago
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...