• Informacje na temat:

  johansson piękna

Artykuły na temat: johansson piękna
 • Kup zużytą chusteczkę Johansson!

  Można by to nazwać wierutną blagą, ale to prawda. Scarlett Johansson zaistniała na aukcji internetowej za sprawą zużytej chusteczki. Ile warte zakonserwowane na niej łzy wzruszenia? Dopiero się przekonamy.

 • Ciało Scarlett Johansson bliskie ideału

  Aktorka Scarlett Johansson jest tak bliska fizycznemu ideałowi - twierdzą naukowcy. Specjaliści analizując proporcję jej sylwetki wskazali, że ciało aktorki w 96,4 proc. odpowiada ideałowi.

 • Penelope Cruz wątpi w swoją urodę

  Penelope Cruz wcale nie uważa się za atrakcyjną kobietę! Hiszpańska aktorka, którą niedługo będziemy mogli zobaczyć u boku Scarlett Johansson w nowym filmie Woody'ego Allena pod tytułem "Vicky Cristina Barcelona", pomimo że uważana jest przez wielu za symbol seksu, osobiście ma się za osobę niespecjalnie nieatrakcyjną.

 • "Avengers: Czas Ultrona": Wendzikowska rozmawia ze Scarlett Johansson

  W niedzielę, 10 maja, w programie "Dzień Dobry TVN" będziemy mogli zobaczyć rozmowę Anny Wendzikowskiej z gwiazdami filmu "Avengers: Czas Ultrona": Scarlett Johansson i Markiem Ruffalo.

 • Sandra Bullock okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata!

  W ubiegłych latach gazeta uhonorowała tym tytułem m.in. Jennifer Lopez oraz Scarlett Johansson. Tym razem najpiękniejszą kobietą świata została okrzyknięta Sandra Bullock! Aktorka zostawiła w tyle swoje młodsze koleżanki z show-biznesu, m.in. Vanessę  Hudgens(26 l.) oraz Arianę Grande (21 l.). Co ciekawe, Bullock twierdzi, że jest zaskoczona przyznaniem jej takiego tytułu! "Kiedy...

 • Piękna i bestia w "Avengers: Czas Ultrona"

  Mylił się ten, kto sądził, że produkcje z serii Avengers to czysta akcja - jest w nich także romans, i to bardzo niezwykły. W filmie "Avengers: Czas Ultrona" Natasza, czyli Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) i dr Bruce Banner (Mark Ruffalo) wyraźnie mają się ku sobie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że alter ego doktora Bannera to Hulk - rozszalałe zielone monstrum...

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Reynolds ("Oni, ona i pizzeria", "Hoży doktorzy")  i Blake Lively ("Plotkara"). Już sam ich romans był niespodzianką, a co dopiero ślub. On był krótko po rozwodzie ze Scarlett Johansson, ona po(...). Usidlić Matthew McConaugheya ("True Detective"), najprzystojniejszego aktora Hollywood, nie udało się ani Sandrze Bullock, ani Penelope Cruz. Dopiero piękna brazylijska modelka Camila Alves okazała się...

 • Nowa odsłona "Transportera"

  Jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów! "Transporter: Nowa moc" - kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie w kinach od 11 września.

 • "Avengers: Czas Ultrona": Zaczynamy od zera

  Najpotężniejsi superbohaterowie kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona" - sequelu jednej z najbardziej kasowych produkcji w historii. Co o obrazie mówią, grające w nim gwiazdy kina?

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

Wideo na temat: johansson piękna
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.