• Informacje na temat:

  john c. reilly aktor

Artykuły na temat: john c. reilly aktor
 • Colin Farrell przytył do roli w "Detektywie"

  Colin Farrell przyznał, że szczerze nienawidził fastfoodowego jedzenia, którym żywił się nabierając masy do roli w drugim sezonie serialu "Detektyw".

 • John C. Reilly opuszcza von Triera

  Amerykański aktor John C. Reilly ( "Chicago" , "Godziny" ) na znak protestu postanowił opuścić plan najnowszego filmu Larsa von Triera "Manderlay" , kontynuacji głośnego "Dogville" . W jednej ze scen opowieści, będącej drugą częścią trylogii "USA - Land of Opportunities", postanowiono bowiem uśpić... osła.

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • Aktorzy nagradzają "Chicago"

  Podczas uroczystej gali Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards), która odbyła się w niedzielę, 9 marca, w Shrine Auditorium w Los Angeles, aż trzy nagrody powędrowały w ręce obsady przebojowego musicalu "Chicago" . Stowarzyszenie uhonorowało dokonania Renee Zellweger i Catheriny Zeta-Jones, wyróżniono również całą obsadę opowieści.

 • Lars von Trier: Pod presją osła

  Lars von Trier ( "Tańcząc w ciemnościach" ), słynny duński twórca filmowej Dogmy, po presją organizacji zajmujących się ochroną praw zwierząt postanowił wyciąć ze swego obrazu "Manderlay" sceny zabicia osła. We wrześniu ubiegłego roku z tego powodu plan filmowy opuścił amerykański aktor John C. Reilly ( "Chicago" ).

 • Soderbergh o znaczkach

  Steven Soderbergh i George Clooney, twórcy "Solaris" , wyprodukują film "Criminal". Będzie to thriller o dwóch oszustach i fałszywej kolekcji znaczków. John C. Reilly ( "Gangi Nowego Jorku" ) i Diego Luna ( "I twoją matkę też" ) zagrają przestępców, zaś reżyserem będzie Gregory Jacobs, wieloletni współpracownik Soderbergha.

 • Keira po Złoty Glob!

  "Katyń" Andrzeja Wajdy nie ma już szans na Złoty Glob. Najwięcej nominacji do tych prestiżowych nagród otrzymała "Pokuta" (Atonement) Joe Wrighta.

 • Dafoe u von Triera

  Willem Dafoe ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Spider-Man" ) dołączył do obsady filmu "Manderlay" , drugiej części trylogii Larsa von Triera, zapoczątkowanej obrazem "Dogville" . Aktor wcieli się w filmie w ojca Grace, bohaterki, którą w "Dogville" zagrała Nicole Kidman. W drugiej historii z rolą Grace zmierzy się Bryce Dallas Howard.

 • Brodata Salma Hayek

  Salma Hayek podziękowała swemu ekranowemu partnerowi Johnowi C. Reilly'emu za wsparcie, którego udzielił jej podczas realizacji filmu "Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant". Aktor uważał, że meksykańskiej gwieździe do twarzy z ekranowa brodą.

 • Nominacje do Oscara

  We wtorek, 11 lutego, w Los Angeles, o godzinie 5.37. tamtejszego czasu, Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz aktorka Marisa Tomei, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów, najważniejszych nagród światowego kina. Aż w siedmiu kategoriach o Oscary walczyć będzie "Pianista" Romana Polańskiego !

Wideo na temat: john c. reilly aktor
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...