• Informacje na temat:

  john candy zdjęcia

Artykuły na temat: john candy zdjęcia
 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ..." flirtowała z Brianem Austinem Greenem, z którym przez dwa lata tworzyli związek. Później szybko wpadła w ramiona syna Johna Lennona - Juliana, a po zakończeniu zdjęć do serialu spotykała się z kolegą z planu(...) były, delikatnie mówiąc, nie najlepsze, Candy Spelling miała dać do podpisania Aaronowi na łożu śmierci nową wersję testamentu. Natomiast według matki Tori, ojciec wydziedziczył ją, bo sprzeciwiał się...

 • Tori Spelling kończy 40 lat

  ...miłości", "Dynastia" i "Aniołki", oraz jego drugiej żony Candy. Ma o 5 lat młodszego brata Randy’ego, który po kilku próbach zrobienia kariery aktorskiej zajął się doradztwem personalnym i prowadzi(...) 2 lata. Dekadę później związała się na 3 lata z innym serialowym kolegą - Vincentem Youngiem. Wcześniej spotykała się m.in z synem Johna Lennona - Julianem. W 2002 roku na jej drodze życiowej stanął...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • BAFTA 2003: Nominacje!

  Filmy "Chicago" i "Gangs Of New York" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały aż po 12 nominacji. Listę kandydatów do nagród ogłoszono w poniedziałek, 27 stycznia.

 • Gwiazda wraca do formy

  "Jaśniejsza od gwiazd" ("Bright Star), USA 2009, , reż. Jane Campion, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 14 maja 2010 roku.