• Informacje na temat:

  john cleese komik

Artykuły na temat: john cleese komik
 • "Żywe trupy": Serial okiem Johna Cleese'a

  John Cleese, brytyjski komik i członek grupy Monty Pythona, w mistrzowski sposób streszcza sześć sezonów serialu.

 • Komicy wszech czasów

  Peter Cook ( "Czarny książę" ), legendarny nieżyjący już brytyjski komik, został uznany przez kolegów z branży z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych za najwybitniejszego artystę komediowego wszech czasów. Na podium znaleźli się także John Cleese ( "Sens życia według Monty Pythona" ) i Woody Allen ( "Klątwa skorpiona" ).

 • Będzie płacił byłej milion funtów rocznie

  Brytyjski komik John Cleese ma 69 lat i znów jest do wzięcia, żałuje tylko, że za rozstanie z trzecią żoną musi płacić miliony funtów.

 • John Cleese w "Shreku 2"

  Brytyjski aktor John Cleese ( "Wyścig szczurów" ), jeden z członków legendarnej grupy komików Monty Python, znalazł się w obsadzie kontynuacji animowanego przeboju "Shrek" . W sequelu aktor użyczy swego głosu ojcu królewny Fiony. Cleese wyznał, że już od pewnego czasu czekał na jakąś propozycje, uwalniającą go od pracy w telewizji, którą uważa za okropną.

 • John Cleese na bakier z dobrymi manierami

  Córka słynnego aktora komediowego, Johna Cleesea z grupy Monty Python, narzeka, że jej ojciec kompletnie nie potrafi zachowywać się przy stole. Je z otwartą buzią, a nawet podkrada innym jedzenie z talerza...

 • John Cleese profesorem komedii

  Brytyjski komik, członek legendarnego "Latającego Cyrku Monty Pythona" - John Cleese ( "Lemur zwany Rollo" ), chwilowo zrezygnował z kariery aktorskiej i postanowił uczyć młodych aktorów sztuki prawdziwej komedii.

 • John Cleese będzie pisał dla Obamy?

  Brytyjski komik John Cleese zapowiedział, że zaproponuje kandydatowi na prezydenta USA Barackowi Obamie pisanie mu przemówień, jeśli Obama wygra w demokratycznych prawyborach.

 • John Cleese przyjedzie do Pcimia?

  Angielski komik John Cleese przyjął zaproszenie władz Pcimia i być może wkrótce odwiedzi tę miejscowość, chociaż, wbrew zapewnieniom Cleese'a w reklamówce banku, wcale nie mieszka tam jego ciocia.

 • Pcim pomoże Johnowi Cleese'owi

  Pcim chce pomóc angielskiemu komikowi Johnowi Cleese'owi, aby mógł jednak wziąć kredyt w jednym z polskich banków, który reklamuje. Postarał się o to wójt tej gminy - Daniel Obajtek - który w czwartek ogłosił, że zamelduje aktora nawet w swoim mieszkaniu.

 • John Cleese - ikona brytyjskiego humoru i współzałożyciel "Latającego Cyrku Monty Pythona", przyjechał do Polski, by ponownie wziąć udział w reklamie jednego z banków.

Wideo na temat: john cleese komik
 • "Żywe trupy": Serial według Johna Cleese'a

  Brytyjski komik i członek grupy Monty Pythona John Cleese w mistrzowski sposób streszcza sześć sezonów serialu.

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...