• Informacje na temat:

  john gavin zdjęcia

Artykuły na temat: john gavin zdjęcia
 • Dają popis niezwykłych umiejętności komediowych

  ..."Mayday 2" to dalszy ciąg przygód pewnego londyńskiego taksówkarza - Johna Smitha - który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan swego podwójnego życia. Nie przypuszcza, że los kiedykolwiek zetknie ze sobą jego dwie rodziny, a jego dzieci - syn Gavin i córka Vicky - zapałają do siebie pożądaniem, nie wiedząc, że łączą...

 • Rośnie obsada "Constantine"

  Djimon Hounsou ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) i Gavin Rossdale, wokalista zespołu Bush, mają pojawić się na planie filmu "Constantine". Obraz będzie adaptacją słynnego komiksu o tematyce okultystycznej, "Hellblazer". Główne role w projekcie objęli wcześniej Keanu Reeves ( "Matrix Reaktywacja" ), Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ) i Tilda Swinton ( "Adaptacja" ).

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • Porcupine Tree w Krakowie

  Bardzo lubiana w naszym kraju brytyjska grupa Porcupine Tree zagrała we wtorek, 8 kwietnia, pierwszy z trzech koncertów w Polsce, podczas których promowane jest jej nowy album "In Absentia", który ukazał się w Polsce nakładem wytwórni Warner. Blisko półtora tysiąca osób, które zjawiły się w krakowskiej hali Wisłym zgotowały zespołowi owację na stojąco.

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL!

  78. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • Oscar dla "Miasta gniewu"!

  Film "Miasto gniewu" w reżyserii Paula Haggisa nieoczekiwanie został wybrany przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej najlepszym filmem roku. Główny faworyt Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ) zadowolił się nagrodą za reżyserię. Obydwa filmy otrzymały po trzy statuetki. Największym przegranym oscarowej gali jest "Good Night, and Good Luck" George'a Clooney'a - bez Oscara.

 • Podróż sentymentalna z Fishem

  To był wieczór wspomnień - już trzeci z kolei. Po Bydgoszczy i Warszawie Fish we wtorek, 3 października, wystąpił w Krakowie (klub "Studio"), gdzie dał znakomicie przyjęty koncert w ramach trasy "A Return To Childhood". Były wokalista Marillion nie szczędził swoim fanom wzruszeń, sięgając po arcydzieło rocka progresywnego "Misplaced Childhood", a także po inne dawne przeboje jak "Incommunicado", "Market Square Heroes" czy zagrane na finał "Fugazi".

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .