• Informacje na temat:

  john hawkes

Artykuły na temat: john hawkes
 • „Deadwood”: Ponownie na antenie

  Seth Bullock (Timothy Olyphant) to szeryf z Montany, który, zmęczony swoją pracą polegającą na wieszaniu koniokradów w imię prawa, postanawia wraz ze swoim partnerem, Solem Starem (John Hawkes), udać się do Deadwood i założyć sklep z narzędziami. Szybko jednak przekona się, że jego umiejętności strzeleckie będą mu nadal potrzebne. Osada położona jest na terenach należących do Indian, nie...

 • Wystąpi w ostatniej serii "Lost"

  Do obsady ostatniej serii "Lost. Zagubieni" dołączył aktor John Hawkes, znany z roli w serial owym westernie "Deadwood". Wcieli się w powracającego Lennona.

 • 24 godziny

  ...nich mężczyznę, Grega Petnicoffa (John Hawkes), który zdradza, że wie coś na temat córki Bauera. W tym samym czasie Mason wywiera nacisk na Ninę i Jamey, żeby wydały Bauera. Obie agentki zgodnie...

 • Kryminalne zagadki Ozzy'ego

  W połowie kwietnia oficjalną premierę będzie miał nowy utwór Ozzy'ego Osbourne'a.

 • Kto wystąpi w ostatniej serii?

  Do obsady ostatniej serii "Lost. Zagubieni" dołączył aktor John Hawkes, znany z roli w serialowym westernie "Deadwood". Wcieli się w powracającego Lennona.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend w kinach debiutuje aż siedem filmów. Oferta dystrybutorów powinna zadowolić najbardziej wybredne gusta. Wybierać będzie można pomiędzy pełną akcji opowieścią "Liga niezwykłych dżentelmenów" , dreszczowcem "Tożsamość" , komedią "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , polską obyczajową opowieścią "Zmruż oczy" , dokumentem "Naqoyqatsi" , komediodramatami "Ludzie, których znam" i "Naciągacze" .

 • E17: Były wokalista w dżungli

  Brian Harvey, były członek popularnego niegdyś boysbandu East 17 (później E17), weźmie udział w kolejnej edycji reality show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!" ("Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!"). Śpiewak przeszedł testy psychologiczne i będzie mógł wystąpić w dżungli, gdzie kręcony jest program telewizji ITV1. Na antenie program pojawi się w listopadzie.

 • Keira Knightley na Mount Evereście

  Keira Knightley dołączyła do obsady filmu "Everest". Obraz inspirowany jest tragicznymi wydarzeniami z 1996 roku, kiedy podczas wspinaczki na Mount Everest zginęło łącznie 15 osób.

 • Nowy serial w HBO Comedy

  Pod koniec stycznia kanał HBO Comedy rozpocznie emisję nowego serial u komediowego: "Mogło być gorzej" ("Eastbound and Down"). Jego bohaterem jest Kenny Powers - baseballista, który czasy świetności ma już za sobą.

 • Independent Spirit Awards: Nominacje

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do nagród dla filmowców niezależnych, Independent Spirit Awards. Wśród nominowanych znalazły się takie filmy, jak "Drive", "Debiutanci", "Melancholia", "The Artists" czy "Rozstanie".