• Informacje na temat:

  john landis producent

Artykuły na temat: john landis producent
 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Landis reżyserem "Bonda 20"?

  informacje dotyczące osoby reżysera. Podobno "Bonda 20" ma wyreżyserować John Landis.(...)Informowaliśmy ostatnio o problemach związanych z realizacją filmu "Bond 20". Pomiędzy producentami z Hollywood i Wielkiej Brytanii nieoczekiwanie rozgorzała walka dotycząca osoby reżysera kolejnej

 • "Bond 20": Kolejny reżyser

  Producenci dwudziestej już opowieści o przygodach 007 wciąż nie mogą dojść do porozumienia i zdecydować, kto zasiądzie na fotelu reżysera "Bonda 20". Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż kolejną opowieść o Jamesie Bondzie wyreżyseruje Lee Tamahori. Zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się na początku 2002 roku, a w roli głównej po raz czwarty zobaczymy Pierce'a Brosnana.

 • Niezwykli dżentelmeni w sądzie

  Twórcy filmu "Liga niezwykłych dżentelmenów" zostali pozwani do sądu przez amerykańskich scenarzystę i producenta. Powodzi twierdzą, że wielkie widowisko, które trafiło latem do amerykańskich kin, jest plagiatem ich projektu sprzed jedenastu lat. Dwaj filmowcy żądają odszkodowania w wysokości 100 milionów dolarów.

 • Michael Jackson wilkołakiem

  Michael Jackson, amerykański gwiazdor muzyki pop, postanowił wrócić do czasów z okresu albumu "Thriller". Podczas trwającego Festiwalu Filmowego w Cannes ogłosił, że już wkrótce zajmie się produkcją filmu "Wolfed", w którym zagra także główną rolę - wilkołaka.

 • Gliniarz z Beverly Hills powraca

  Eddie Murphy ponownie wcieli się w postać Axela Foleya w czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills".

 • Nowa "Strefa mroku"

  Joseph Kosinski, reżyser takich filmów, jak "Tron: Dziedzictwo" i "Niepamięć", rozpoczyna pracę nad kinową wersją słynnego amerykańskiego serialu "Strefa mroku".

 • Ealing Studios rozpoczyna działalność w Krakowie!

  Jedno z największych brytyjskich i najstarsze, niezależne studio filmowe Ealing Studios otwiera swoją filię w Krakowie.

 • Off Plus Camera: Żuławski w jury

  Andrzej Żuławski będzie przewodniczącym jury konkursu głównego Off Plus Camera 2012. Festiwal otworzy komediodramat "Terri" Azazela Jacobsa, zwycięzcy pierwszej edycji festiwalu ("Mamisynek"), który w znacznej mierze powstał dzięki Krakowskiej Nagrodzie Filmowej "Wytyczanie drogi".

Wideo na temat: john landis producent
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...