• Informacje na temat:

  john lithgow aktor

Artykuły na temat: john lithgow aktor
 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • "Nie-winne pogawędki": Stanley Tucci gawędzi z gwiazdami Hollywood

  Steve Buscemi, Julianne Moore, Jennifer Coolidge i Nathan Lane - oto jedynie część gwiazd z talk show "Nie-winne pogawędki", który będzie można obejrzeć od 14 stycznia w Kuchni+, autorskim kanale platformy nc+. Będzie to polska premiera telewizyjna.

 • Wywiad z Wampirem (z Miami)

  SPOILER! John Lithgow, wcielający się w rolę Trójkowego Zabójcy w czwartym sezonie "Dextera", opowiada o swoich doświadczeniach z serialem.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Zwycięży Trinity ?!

  Bynajmniej nie chodzi o zakończenie "Dextera", a o plebiscyt Satellite Awards, w którym John Lithgow dostał nominację za rolę zabójcy.

 • Stanley Tucci jako Kubrick

  Przygotowywany przez amerykańską telewizję HBO film o nieżyjącym już angielskim aktorze Peterze Sellersie, będzie miał wspaniałą obsadę. W "The Life and Death of Peter Sellers", obok Geoffrey'a Rusha ( "Frida" ), zagrają m.in. John Lithgow ( "Shrek" ) i Charlize Theron ( "Słodki listopad" ). Jako mistrz kina, Stanley Kubrick, wystąpi zaś aktor i reżyser Stanley Tucci ( "Tajemniczy Joe" ).

 • Kolejna gwiazda w obsadzie nowej serii

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie serialu "Dexter".

 • We wtorek, 30 stycznia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych prestiżowych nagród Gildii Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia będą przyznane już po raz siódmy. O laury w tym roku walczyć będą między innymi Julia Roberts, Tom Hanks, Russell Crowe, Robert Downey Jr.

 • Rozdano nagrody Emmy

  ...przez Akademią Telewizyjną są Ann Dowd (czyli przerażająca Lydia z "Opowieści podręcznej"), John Lithgow ("The Crown"), Alexis Bledel ("Opowieść podręcznej"), Gerald McRaney ("Tacy jesteśmy"). Nie do(...) drugoplanowy w serialu dramatycznym:   Jonathan Banks ("Zadzwoń do Saula"), John Lithgow ("The Crown") , Mandy Patinkin (" Homeland "), Michael Kelly ("House of Cards"), David Harbour ("Stranger Things...

 • Dwa Złote Globy dla "Dextera"

  Serial "Dexter" oraz film "Grey Gardens" zdobyły po dwie statuetki i okazały się największymi telewizyjnymi zwyciezcami 67. edycji Złotych Globów. Gala wręczenia tych prestiżowych nagród, przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, odbyła się w niedzielę, 17 stycznia, w Beverly Hills.

Zdjęcia na temat: john lithgow aktor
Dyskusje na temat: john lithgow aktor
 • Re: John Lithgow (Arthur Mitchell)

  pierwszy prawdziwy aktor w tym serialu

 • Re: John Lithgow...

  dobry aktor, pasuje mu statuetka :))

 • Re: John Lithgow (Arthur Mitchell)

  Gra aktorska nie podlega w żadnej dyskusji. Aktor John Lithgow pokazał w tym serialu wielką klasę. Pierwszy raz, spodobała mi się czarna postać. Arthur był bardzo intrygujący, ciekawy, tajemniczy. Chciałoby się odkrywać każdą część jego życia. Tak jak to robił Dex. Jest to niewątpliwie najlepszy przeciwnik Dextera ze wszystkich serii.