• Informacje na temat:

  john malkovich aktor

Artykuły na temat: john malkovich aktor
 • Malkovich okradziony

  Piątkowy przyjazd Johna Malkovicha do Polski opóźni się, ponieważ aktor został okradziony w Pradze i nie mógł wylecieć z Czech o zaplanowanej godzinie. Z tego powodu odwołane zostało jego spotkanie ze studentami łódzkiej filmówki.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  , współtwórcy telewizyjnej wersji hitu Coenów oraz takich przebojów małego ekranu jak: "Dr House", "Sześć stóp pod ziemią" i "Mad Men", wystąpił w towarzystwie samych asów: Johna Malkovicha, Bruce'a Derna, Michaela Stuhlbarga, Olivera Platta i Liama Hemswortha! Efekt kolaboracji aktora z plejadą rzeczonych gwiazd poznamy 22 maja.

 • John Malkovich złamał w Polsce nogę

  Aktor John Malkovich (58 l.) gości obecnie w Warszawie. Niestety, podczas pobytu w naszym kraju przytrafił mu się wypadek...

 • Widzowie go kochają, a on... nie znosi swoich ról

  Na mapie hollywoodzkich gwiazd John Malkovich stanowi przypadek szczególny. Aktorstwo wydaje się go męczyć. Swoich bohaterów nie lubi i zdania nie zmienia nawet, gdy gra... samego siebie. W całej karierze - mówi - były może trzy sekundy, które dały mu satysfakcję zawodową.

 • Wiśniewski kłamał o spotkaniu z Malkovichem?!

  Rzecznik prasowy Johna Malkovicha zdecydowanie zaprzecza, jakoby słynny aktor spotkał przed hotelem gościa z czerwonymi włosami...

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Herb piratów": Tworzymy mity

  Widowiskowe pojedynki, tajne misje, misterne intrygi i skarby. Co naprawdę urzekło Johna Malkovicha w "Herbie piratów", że po raz pierwszy zgodził się zagrać w serialu?

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  ...się z serialem, producenci rozpoczęli poszukiwania godnego następcy Grissoma. Na liście mocnych kandydatów znaleźli się John Malkovich i Kurt Russell. Obaj szczerze zainteresowani propozycją odrzucili(...) Boy Taki przydomek niewątpliwie zyskał Gary Dourdan. Kłopoty z aktorem zaczęły się od 2005 r., kiedy to pobił i... zgwałcił swoją ówczesną dziewczynę. W 2007 r. wybuchowy temperament 48-letniego dziś...

 • Manoel de Oliveira nie żyje

  W czwartek przed południem w Porto zmarł 106-letni Manoel de Oliveira, najstarszy reżyser świata. Pomimo sędziwego wieku Portugalczyk był nadal aktywny zawodowo.

Zdjęcia na temat: john malkovich aktor