• Informacje na temat:

  john malkovich o polskich kobietach

Artykuły na temat: john malkovich o polskich kobietach
 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Cameron Diaz: Kobieta wyluzowana

  W komedii "Jak urodzić i nie zwariować" gra prezenterkę telewizyjną, która ma zdanie na każdy temat i biada temu, kto się z nią nie zgadza. Jaka jest Cameron Diaz naprawdę? Okazuje się, że "bardzo wyluzowana i kompletnie bezproblemowa".

 • "RED": Emeryci, ale mogą przywalić

  - Raczej rzadko dane jest człowiekowi pracować z grupą aktorów, których od dawna podziwia. A tak było w tym przypadku. Powstało kółko wzajemnej adoracji - powiedział Bruce Willis przy okazji premiery filmu "RED". Co działo się na planie produkcji? O tym opowiadają m.in. Helen Mirren, Morgan Freeman i John Malkovich. Czytaj tylko w INTERIA.PL!

 • Dwa filmy z Polski w konkursie w Moskwie

  Aż dwa filmy z Polski - "Joanna" Feliksa Falka i "W imieniu diabła" Barbary Sass-Zdort - znalazły się w konkursie głównym ruszającego w czwartek 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie.

 • Clint Eastwood wraca do Cannes

  Najnowszy film Clinta Easwooda - thriller "Challenging" - z Angeliną Jolie, Johnem Malkovichem i Amy Ryan walczyć będzie o canneńską Złotą Palmę. Dziś poznaliśmy tytuły wszystkich konkursowych filmów.

 • Piotr Adamczyk zagra papieża

  Potwierdziły się informacje, że to Piotr Adamczyk zagra Karola Wojtyłę w filmie Giacomo Battiato, "Karol. Historia człowieka, który został papieżem". Adamczyk wystąpi obok aktorów światowej sławy, między innymi Johna Malkovicha ( "Gra Ripley'a" ), Klausa Marii Brandauera ( "Pożegnanie z Afryką" ), czy Emmanuelle Beart ( "8 kobiet" ).

 • Olbrychski pokonał Hoffmana

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Daniel Olbrychski, został uhonorowany prestiżową nagrodą im. Konstantego Stanisławskiego na 29. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie. Konkurentami Olbrychskiego do tej nagrody byli Dustin Hoffman i John Malkovich.

 • Ostatni dzień festiwalu w Wenecji

  W sobotę, 6 września, poznamy laureatów nagród 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Zdaniem obserwatorów, w tym roku nie ma w konkursie zdecydowanych faworytów. Wśród kandydatów do Złotego Lwa jest jeden film polski - "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego .

Wideo na temat: john malkovich o polskich kobietach
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...