• Informacje na temat:

  john martin

Artykuły na temat: john martin
 • Zmarł Martin Milner

  Martin Milner, czyli Pete Malloy z serialu "Adam-12", zmarł w wieku 83 lat. Powodem śmierci była niewydolność serca.

 • Złote Globy 2015: John Legend z nagrodą za najlepszą piosenkę

  Złoty Glob za najlepszą piosenkę w filmie zdobyli John Legend i raper Common za utwór "Glory" z filmu "Selma". Bohaterką internetu została jednak żona Legenda - Chrissy Teigen.

 • Ujawniono przyczynę śmierci Johna Mahoneya

  Portal TMZ dotarł do informacji o tym, że śmierć Mahoneya spowodowana była niewydolnością wielonarządową, w tym chorobą mózgu i rakiem płuc. Mahoney był najbardziej znany z roli Martina Crane'a(...) lat, ogłosił śmierć aktora w mediach społecznościowych: "Pogrążeni w rozpaczy informujemy o śmierci członka naszego zespołu, Johna Mahoneya. Dzisiejszy spektakl 'You Got Older' został odwołany...

 • "Selma": O Martinie Lutherze Kingu

  "Selma" - nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów, jest w programie 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpoczyna się 5 lutego.

 • "Ze śmiertelnego zimna": Kolejna powieść Johna le Carré na ekranie

  Po sukcesie "Nocnego recepcjonisty" studio Paramount oraz Ink Factory zamierza rozpocząć prace nad ekranizacją jednej z najpopularniejszych powieści Johna le Carré.

 • "Selma": Odmienił oblicze Ameryki

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - John Legend, feat. Common "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. Oscarowa "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Ricky Martin doradza Eltonowi Johnowi

  Ricky Martin zaoferował świeżo upieczonym rodzicom - Eltonowi Johnowi i jego partnerowi Davidowi - kilka porad wychowawczych. Piosenkarz i ojciec bliźniąt ostrzegł parę przed nieprzespanymi nocami.

 • Oscary 2015: Piosenka "Glory" z filmu "Selma" faworytem

  Utwór "Glory" Johna Legenda i Commona ma największe szanse, by zgarnąć w niedzielę (22 lutego) Oscara dla najlepszej filmowej piosenki.

 • "Sherlock" po raz pierwszy w kinach

  Fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. "Sherlock" po raz pierwszy trafi do kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie.

 • Znamy listę gwiazd na albumie "Listen" Davida Guetty!

  Na płycie słynnego francuskiego DJ-a pojawią się m.in. Sia, Nicki Minaj, Rihanna, John Legend czy Emeli Sande.

Zdjęcia na temat: john martin
Dyskusje na temat: john martin
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  DYNASTIA AKTORZY: John Forsythe, John James, Al Corley, Jack Coleman, Gordon Thomson, Robin Sachs, Lee Bergere, Lloyd Bochner, Michael Nader. DYNASTIA AKTORKI: Linda Evans, Pamela Sue Martin, Emma Samms, Pamela Bellwood, Joan Collins, Heather Locklear, Kathleen Beller, Diahann Carroll, Carherine Oxenberg, Karen Cellini, Leann Hunley.