• Informacje na temat:

  john noble reżyser

Artykuły na temat: john noble reżyser
 • Co nakręca serialowych narkomanów?

  ...: Zagubieni" / heroina Dla większości fanów na całym świecie Charlie to jedna z najbardziej lubianych postaci kultowego serialu "Zagubieni". Fakt ten jest o tyle zaskakujący, że według zamysłu reżyserów(...) "Zagubionych" - z pomocą Johna Locke, Charlie skończył z narkotykami. Od tej pory wszystko zaczęło układać się dobrze - Charlie stał się wolnym człowiekiem. Ta sielanka nie trwała jednak zbyt długo...

 • Oyelowo jako King: Nie tylko przemiana fizyczna

  "Gdy odkryłam, że w ciągu pięćdziesięciu lat, które minęły od śmierci Martina Luthera Kinga, nie powstał ani jeden film, który koncentrowałby się właśnie na nim, po prostu szczęka mi opadła" - mówi reżyserka "Selmy" Ava DuVernay.

 • John Malkovich w adaptacji "Hańby"

  John Malkovich ( "Być jak Stanley Kubrick" ) zastąpi Ralpha Finnesa ( "Angielski pacjent" ) na planie filmu "Disgrace". Będzie to adaptacja bestsellerowej powieści "Hańba"autorstwa J.M. Coetzee, za którą autor otrzymał prestiżową nagrodę Bookera, przyznawaną za najlepszą powieść anglojęzyczną roku.

 • Eastwood o Nelsonie Mandeli

  Clint Eastwood został reżyserem filmu o Nelsonie Mandeli. Legendarnego afrykańskiego przywódcę walczącego o zniesienie apartheidu i laureata pokojowej Nagrody Nobla zagra Morgan Freeman, w produkcji wystąpi również Matt Damon.

 • Russell Crowe i matematyka

  Russell Crowe ("Tajemnice Los Angeles", "Gladiator") przygotowuje się do roli w filmie "Beautiful Mind", opartym na faktach dramacie, opowiadającym o życiu Johna Nasha, genialnego matematyka, laureata nagrody Nobla w 1994 roku. Film powstaje w oparciu o książkę Sylvi Nasar pod tym samym tytułem.

 • "Protektor" wygrywa Off Plus Camerę

  Krakowską Nagrodę Filmową w wysokości 100 tys. dolarów otrzymał w niedzielę, 25 kwietnia, podczas uroczystej gali zamykającą Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera Marek Najbrt z Czech, reżyser filmu "Protektor".

 • Paul McCartney: Film o koncercie w Nowym Jorku

  Sir Paul McCartney wraz z reżyserem Albertem Mayselsem przygotowuje film o zorganizowanym przez siebie koncercie w nowojorskiej hali Madison Square Garden, ku czci ofiar zamachów terrorystycznych z 11 września. Wydarzenie miało miejsce 20 października tego roku. Słynny muzyk wystąpi we wtorek, 11 grudnia, w Oslo. W stolicy Norwegii odbywają się uroczystości z okazji 100-lecia przyznania po raz

 • Off Plus Camera: Znamy laureatów!

  Rozdano nagrody 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Pluc Camera. Najważniejszy laur festiwalu, Krakowską Nagrodę Filmową (w wysokości 100 tys. dolarów), otrzymał polski reżyser Marcin Krzyształowicz za film "Obława". Gala odbyła się w sobotę, 20 kwietnia, w kinie Kijów.Centrum.

 • Zdobywcy Oscarów

  W lutym stacja TCM zaprasza na cykl filmów nagrodzonych Oscarami. Można będzie zobaczyć m. in. takie perełki jak "Doktora Żywago", "2001: Odyseję kosmiczną", "Przeminęło z wiatrem" czy Parszywą dwunastkę".

 • Mike Newell w Polsce

  Znany brytyjski reżyser Mike Newell ("Cztery wesela i pogrzeb") przyjedzie do Polski. Weźmie udział w 15. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage w Łodzi. Odbędzie się tam pokaz najnowszego filmu Newella, "Miłość w czasach zarazy" .

Wideo na temat: john noble reżyser
 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...