• Informacje na temat:

  john schneider aktor

Artykuły na temat: john schneider aktor
 • Superman pojawi się w nowej produkcji stacji CBS

  ...stał się Supermanem był emitowany przez 10. sezonów. W produkcji wystąpili m.in. Erica Durance, Alisson Mack, Michael Rosenbaum, Kristin Kreuk, John Schneider, Annete O'Toole, Justin Hartley i John(...)Aktor zagra główną rolę i będzie producentem wykonawczym serialu zatytułowanego "13 Section". Według wstępnych zapowiedzi fabuła serii ma skupiać się wokół losów byłego agenta CIA, który po osobistej...

 • Mural dla Robina Williamsa

  Wybitny aktor Robin Williams został bohaterem muralu w Nowym Jorku. Efren Andaluz postanowił oddać hołd hollywoodzkiemu gwiazdorowi, który w zeszłym roku popełnił samobójstwo.

 • Wspomnień czar: "Dr Quinn"

  Lando nie wraca do serialu, a jego miejsce u boku "Mike" zajmie Daniel Simon (John Schneider). Fani ruszyli do ataku. Zorganizowano akcję "Save Our Sully" ("Ratujmy naszego Sully’ego" - tłum. red(...)Jednym z pierwszych nazwisk na liście płac był Joe Lando (Sully). Aktor właśnie zakończył przygodę z soap-operą "One Life to Live" i dostał od CBS scenariusze trzech przygotowywanych pilotów nowych...

 • Kiedy powrót "Boskiego żigolo"?

  Rob Schneider ( "Sędzia Dredd" , "Zwierzak" ) usiłuje namówić którąś z hollywoodzkich wytwórni na realizację sequela komedii "Boski żigolo" z 1999 roku. Na razie aktor i współscenarzysta w jednej osobie spotkał się z odmową "prorodzinnego" studia Disney'a. "Deuce Bigalow: Electric Gigolo" ma być bowiem, podobnie jak jego pierwowzór, opowieścią nader niesmaczną i podejmującą ryzykowny temat.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • Rusza 6. Off Plus Camera

  Znani aktorzy: Josh Hartnett, John Rhys-Davies, Melissa Leo i Stephen Dorff oraz reżyser Costa-Gavras będą wśród gości 6. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Impreza rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia, w Krakowie. Wezmą w niej udział także polskie gwiazdy.

 • Historia pewnego skandalu

  "Przełom w filmie wreszcie nastąpił. Bertolucci i Brando odmienili oblicze jednej z dziedzin sztuki" - pisała w entuzjastycznej recenzji "Ostatniego tanga w Paryżu" nestorka amerykańskiej krytyki filmowej - Pauline Kael.

 • Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Prawdziwi mężczyźni czy prawdziwe kobiety? Królowa komedii romantycznych Jennifer Aniston ("Tak to się teraz robi"), legenda europejskiego kina Romy Schneider ("Inferno - niedokończone piekło") i wschodząca gwiazda hiszpańskiego kina Elena Anaya ("Wyspa zaginionych") spróbują powalczyć w tym tygodniu o względy kinowych widzów z "Niezniszczalnymi" Sylvestra Stallone'a.

 • Tom Cruise i Złote Maliny

  Ogłoszono nominacje do nagrody Złotych Malin - wyróżnień dla najgorszych filmowych objawień 2005 roku. Aż trzy nominacje do tej ironicznej nagrody otrzymał Tom Cruise, który uznany został niedawno najbardziej irytującą gwiazdą filmową. Amerykański aktor otrzymał jedną nominację jako najgorszy aktor ( "Wojna światów" ) oraz dwie - w nowo powstałej kategorii dla "gwiazd, których wszyscy mamy już

 • Najpotężniejsi ludzie Hollywood

  Amerykański magazyn Premiere ogłosił listę 100 najpotężniejszych ludzi Hollywood. Na pierwszym miejscu znalazł się Sumner Redstone, 77-letni prezes firmy Viacom. Większość listy, a przede wszystkim pierwsza dziesiątka, zdominowana jest właśnie przez szefów studiów filmowych bądź potentatów medialnych.