• Informacje na temat:

  john simm

Artykuły na temat: john simm
 • Netflix: Carey Mulligan w serialu "Collateral"! Zobaczcie zwiastun

  Carey Mulligan wystąpi w głównej roli w miniserialu kryminalnym "Collateral". Na ekranie partnerują jej Bilie Piper, Nicola Walker, John Simm i July Namir.

 • Spice Girls zbyt sławne

  "Spice Girls są zbyt sławne i to jest dla nich niedobre" - tak twierdzi były partner jednej z członkiń brytyjskiej grupy. John Simm, młody aktor, znany m.in z filmu "Human Traffic", po raz pierwszy wypowiedział się publicznie na temat swego związku z Emmą Bunton, znaną także jako Baby Spice.

 • "Mad Dogs": "Wściekłe psy" w wersji amerykańskiej

  ...​Serial "Mad Dogs" to adaptacja brytyjskiej serii pod tym samym tytułem. Pierwowzór, w którym wystąpili John Simm, Marc Warren, Max Beesley, Philip Glenister oraz Ben Chaplin, zadebiutował na antenie stacji Sky1 w 2011 roku i był emitowany przez cztery sezony. Na grunt amerykański "Wściekłe psy" przeniósł Amazon i Shawn Ryan, odpowiedzialny wcześniej za m.in. serial "Świat gliniarzy".

 • Brad Pitt w ekranizacji brytyjskiego serialu

  Brad Pitt ( "Troja" , "Pan i Pani Smith" ) wystąpi w kinowej wersji popularnego brytyjskiego serial u "State of Play" - poinformował scenarzysta oryginalnej produkcji Paul Abbott. Pitt wcieli się w postać dziennikarza Cala McCaffrey'a, którego w serialu z 2003 roku grał John Simm ( "Human Traffic" ).

 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  ...partnerują Bilie Piper, Nicola Walker, John Simm i July Namir. W najnowszych odcinkach serialu "Love" poznamy dalsze przygody Mickey i Gusa - pary zakochanych, która stara się ze wszystkich sił uniknąć(...) zamierza przejąć majątek pozostawiony dzieciom przez ich rodziców. W rolach głównych w produkcji występują: Neil Patrick Harris, Louis Hynes, Malina Weissman, John DeSantis, Usman Ally. Oprócz tego co...

 • Pół-sowa, pół-anioł

  Już wiosną przyszłego roku będziemy mogli zobaczyć Tima Rotha ("Młodość stulatka") w dramacie "Skellig".

 • New Order i Chemical Brothers w duecie

  Członkowie grup New Order i Chemical Brothers nagrali niedawno wspólnie jeden utwór. Kompozycja "Here To Stay" zostanie wydana wkrótce na singlu, a oprócz tego trafi na płytę ze ścieżką dźwiękową do filmu "24 Hour Party People".

 • Ben Affleck w "State of Play"

  Ben Affleck przejmie rolę Edwarda Nortona w filmie Kevina Macdonalda "State of Play".

 • New Order w duecie z Mobym

  Członkowie brytyjskiej formacji New Order nagrali wspólnie z Mobym, amerykańskim muzykiem i DJ-em, nową wersję przeboju "New Dawn Fades" z repertuaru grupy Joy Division. Utwór trafi na ścieżkę dźwiękową filmu "24 Hour Party People".

 • David Bowie: szczęśliwy książę

  Uwielbiający zmieniać maski David Bowie wcieli się w kolejną postać. Na potrzeby nietypowego słuchowiska zostanie tytułowym bohaterem "Szczęśliwego księcia" Oscara Wilde'a.