• Informacje na temat:

  john terry romans

Artykuły na temat: john terry romans
 • Podróże w czasie, czyli nowy trend w serialach

  ...głównych z 2000 roku. Fabuła produkcji osnuta będzie wokół losów Raimy Sullivan (filmowym odpowiednikiem tej postaci był John Sullivan), nowojorskiej detektyw, która pewnej nocy nawiązuje kontakt przez radio(...) w skrócie można określić jako romans historyczny z elementami science fiction. Produkcja powstała na podstawie cyklu powieści Diany Gabaldon. Podobnie jak książki, telewizyjna produkcja z 2014 roku...

 • Nominowani "Iniemamocni"

  Przebój "Iniemamocni" studia Pixar zebrał aż szesnaście nominacji do tegorocznych nagród Annie Awards. Animacjom "Shrek 2" i "Rybki z ferajny" wytwórni DreamWorks Animation przypadło w udziale po siedem nominacji. 32. ceremonia wręczenia Annie Awards odbędzie się 30 stycznia w Alex Theatre w Glendale, w Kalifornii.

 • Zmarł wybitny aktor

  John Neville, wybitny brytyjski aktor, znany z charyzmatycznej roli w "Przygodach barona Munchausena" oraz występu w serialu "Z Archiwum X", zmarł 19 listopada w Toronto. Miał 86 lat.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (26-28 listopada) na ekranach polskich kin zadebiutuje aż siedem tytułów: animacja Tomka Bagińskiego "Sztuka spadania" , amerykański film science-fiction "Sky Kapitan i świat jutra" , thriller "Apartament" oraz komedie "Zły Mikołaj" , "Święta Last Minute" , "Hotel Splendide" i "Męskie sekrety" .

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.