• Informacje na temat:

  john travolta piosenkarz

Artykuły na temat: john travolta piosenkarz
 • John Travolta kończy 60 lat

  Słynący z kultowych ról aktor, tancerz, piosenkarz i... licencjonowany pilot. John Travolta kończy 60 lat chociaż, jak sam przyznaje, nie jest tym szczególnie zachwycony.

 • Timberlake naśladuje Travoltę?

  Wygląda na to, że John Travoltra wreszcie przyjrzał się tanecznym wyczynom Justina Timberlake'a. 53-letni aktor stwierdził bowiem, że młody piosenkarz kopiuje jego patenty z "Gorączki sobotniej nocy" .

 • Chili Palmer znowu w akcji

  John Travolta ( "Pulp Fiction" , "Sekcja 8." ) już wkrótce powtórzy rolę Chili Palmera - bohatera filmu "Dorwać małego" . Prace nad obrazem "Be Cool", dalszym ciągiem przygód gangstera, który został filmowym producentem, ruszą w styczniu 2004 roku. Za kamerą stanie F. Gary Gray, twórca "Negocjatora" i "Włoskiej roboty" .

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Britney Spears idolem nr 1

  Britney Spears została uznana za największego idola młodzieży przez widzów telewizji VH1. Wokalistka wyprzedziła m.in. takie ikony pop-kultury, jak Leonardo Di Caprio, Tom Cruise czy Spice Girls.

 • Powrót musicali?

  Po sukcesie filmu "Moulin Rouge " , uhonorowanego kilkoma prestiżowymi nagrodami, w tym dwoma Oscarami (za kostiumy i scenografię) musicale wracają do łask producentów z Hollywood.

 • Jacksonowie kupują prywatny cmentarz

  Rodzina Michaela Jacksona ma zamiar nabyć prywatny ogród, w którym miałoby zostać pochowane ciało muzyka.

 • Smutniak oglądały miliony

  Rekordowa liczba widzów we Włoszech - prawie 11,5 miliona - obejrzała w telewizji RAI film fabularny o legendzie piosenki Domenico Modugno zatytułowany "Volare". Żonę artysty zagrała coraz popularniejsza i podziwiana nad Tybrem Kasia Smutniak.

 • Ostatnia droga Jacksona

  W czwartek (3 września) wieczorem amerykańskiego czasu (w Polsce będzie godz. 2 w nocy), ciało amerykańskiego artysty spocznie na cmentarzu Glendale Forest Lawn Memorial Park w Glendale w Kalifornii.

 • Miłość po włosku

  Jaki naprawdę był Domenico Modugno? Odpowiedź na to pytanie być może przyniesie nam miniserial "Volare".

Wideo na temat: john travolta piosenkarz
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...