• Informacje na temat:

  john travolta religia

Artykuły na temat: john travolta religia
 • Travolta: Bohater czy sekciarz?

  Szlachetny bohater czy cyniczny sekciarz? John Travolta znowu budzi kontrowersje. Oskarża się go, że jako wysłannik scjentologów żeruje na cudzej tragedii.

 • "Battelfield Earth" - nowe wcielenie Travolty

  "Battelfield Earth", najnowszy film z udziałem Johna Travolty, jest opowieścią s-f, w której aktor gra kosmitę, przybywającego w roku 3000 na Ziemię, aby doprowadzić do jej zniszczenia. Gwiazdor prowadzi ogromną kampanię promocyjną i jest bardzo entuzjastycznie nastawiony do swojej nowej produkcji. Innego zdania jest amerykańska krytyka filmowa, która na filmie nie zostawiła "suchej nitki".

 • Celebryci w szponach scjentologów

  Wspomnieniowa książka Jenny Miscavige "Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów" opowiada o życiu w sercu Kościoła scjentologicznego. Bratanica samego przywódcy Kościoła ujawnia wstydliwe tajemnice dotyczące organizacji, której członkiem jest m.in. Will Smith.

 • "Savages: ponad bezprawiem": Biznes w czasach maszynowych karabinów

  Ofelia (aka O.), Ben i Chon żyją w namiętnym trójkącie, opartym na wzajemnym porozumieniu dusz. W słonecznej Kalifornii uprawiają najlepszą marihuanę na świecie i żyliby długo i szczęśliwie, gdyby w ich lukrowany indie świat nie wkroczyła bezlitosna, międzynarodowa korporacja (czyt. kartel narkotykowy).