• Informacje na temat:

  john turturro zdjęcia

Artykuły na temat: john turturro zdjęcia
 • Gwiazda serialu "Lost" i "Impersonalni" w "Imieniu Róży"

  Emerson wcieli się w rolę chciwego i przewrażliwionego opata Abbona z Fossanovy. Na ekranie będzie partnerował Rupertowi Everettowi (Bernard Gui) oraz Johnowi Turturro (Wilhelm z Baskerville). Serial wyprodukowany przez włoską telewizję Rai będzie się składać z ośmiu odcinków. Zdjęcia rozpoczęły się w zeszłym miesiącu, a premiera serii zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2019 roku. "Imię...

 • John Turturro sfilmuje gwiazdy

  Nowa reżyserska próba Johna Turturro ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) będzie miała znakomitą obsadę. W zapowiadanym już od kilku miesięcy filmie "Romance & Cigarettes" ostatecznie wystąpią James Gandolfini ( serial "Rodzina Soprano" , "Ostatni bastion" ), Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) i Kate Winslet ( "Iris" ). Produkcja rozpocznie się jeszcze w bieżącym roku.

 • John Turturro u boku Nicole Kidman

  Ulubiony aktor braci Coen John Turturro ("Barton Fink", "Bracie, gdzie jesteś?" ) wystąpi w najnowszej komedii scenarzysty "Podwodnego życia ze Stevem Zissou" Noaha Baumbacha - poinformował serwis Variety. W filmie, który powstanie dla wytwórni Paramount, wystąpią także Nicole Kidman ( "Dogville" ), Jennifer Jason Leigh ( "Obłęd" ) oraz Jack Black ( "King Kong" ).

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • Sofia Vergara: Otwarta na łóżkowe eksperymenty

  9 maja na ekranach polskich kin zagości "Casanova po przejściach" komediowy hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA. W gwiazdorskiej osadzie filmu, poza Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, zobaczymy najlepiej zarabiającą aktorkę telewizyjną świata - Sofię Vergarę. Kolumbijska piękność, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, da popis

 • Woody Allen zagra alfonsa

  Mistrz komedii Woody Allen zagra jedną z głównych ról w filmie "Fading Gigolo". Reżyserem obrazu jest John Turturro, który zaprezentuje także swoje możliwości aktorskie.

 • Hugh Grant - były mąż u boku narzeczonej

  Hugh Grant ( "Dziennik Bridget Jones" ) zagra w brytyjskim dreszczowcu "He Came Back". Wcieli się rolę byłego męża głównej bohaterki, nękającego kobietę i jej nowego partnera. Główną kobiecą rolę w "He Came Back" zagra Joanne Whalley ("Kill Me Again"), a miłosny trójkąt uzupełni John Turturro ( "Bracie, gdzie jesteś?" ).

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • Bale jako Mojżesz: Jest zwiastun

  Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowej superprodukcji Ridleya Scotta "Exodus: Bogowie i królowie", w którym w rolę Mojżesza wcielił się Christian Bale.

 • Reżyser Robert De Niro na planie

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Good Shepherd" reżyserowanego przez Roberta De Niro ( "Godsend" ). Główne role w produkcji grają: Matt Damon ( "Tożsamość Bourne'a" ), Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) i sam autor obrazu.