• Informacje na temat:

  john waters dziennikarz

Artykuły na temat: john waters dziennikarz
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Sinead O'Connor kocha dziennikarzy

  Sinead O'Connor ma już kolejnego partnera życiowego. Po raz kolejny wybrańcem kontrowersyjnej wokalistki został dziennikarz. Wcześniej związana była już z trzema i każdy związek szybko rozpadł się.

 • Chucky znowu atakuje!

  Znany filmowiec John Waters, autor kultowych pozycji "Lakier do włosów" i "Mondo Trasho", oraz popularny raper Redman, wystąpią w filmie "Seed of Chucky". Będzie to piąta część niezwykle popularnej serii o przygodach zabójcy, uwięzionego dzięki magicznym zaklęciom voodoo w ciele małej lalki o imieniu Chucky.

 • Bob Dylan: 10 klasyków na 70-lecie

  Wielu twierdzi, że przez charakterystyczny nosowy głos ("śpiewa jak koza"), nie jest w stanie słuchać jego piosenek. Ale nie da się zaprzeczyć, że bez utworów Boba Dylana historia muzyki w ostatnim półwieczu wyglądałaby inaczej.

 • Bieber na okładce "Rolling Stone'a". Czytelnicy wściekli

  Kultowy amerykański magazyn "Rolling Stone" już kultowy nie jest. Zdaniem czytelników redaktorzy przekroczyli granicę przyzwoitości, umieszczając Justina Biebera na okładce.

 • A. Bachleda-Curuś w Hollywood

  Wśród amerykańskich krytyków filmowych rola Alicji Bachledy-Curuś w dramacie "Trade" wywołała sensację. Kreacja młodej aktorki znalazła się na liście pięciu najciekawszych debiutów sezonu, którą opublikował w specjalnym dodatku "New York Times".

 • "Blues to wyjątkowy gatunek muzyki"

  Robert Cray, pięciokrotny zdobywca Grammy, żywa legenda bluesa, będzie główną gwiazdą 32. edycji Rawa Blues Festival w katowickim Spodku (6 października). Mieliśmy okazję z nim porozmawiać przed jego pierwszym występem dla polskiej publiczności.

 • Keith Richards z The Rolling Stones ma 70 lat

  Ikona rock and rolla Keith Richards, gitarzysta i jeden z założycieli zespołu The Rolling Stones, w środę (18 grudnia) skończył 70 lat. Muzyk jest współautorem takich hitów jak "Satisfaction", "Gimme Shelter", "Angie" czy "Jumpin Jack Flash".

 • Wspominamy zmarłych muzyków

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy na zawsze pożegnaliśmy kolejnych muzyków, wokalistów, producentów czy inne osoby związane z muzyką. W tym roku wspominany takich zmarłych artystów, jak m.in. Richard Wright z Pink Floyd, Isaac Hayes, Bo Diddley czy perkusista Hendrixa Buddy Miles.

 • Festiwal Roskilde: Gwiazdy drugiego planu

  Trzeci dzień festiwalu w Roskilde (sobota, 1 lipca), pomimo występów tak znanych wykonawców, jak Tool czy Kanye West, zostanie zapamiętany przede wszystkim ze względu na koncerty gwiazd drugiego planu. Zwrócono uwagę przede wszystkim na rewelacyjnych Primal Scream, grających na mniejszych scenach Tied & Tickled Trio i The Ex czy świetny taneczny set Tigi.

Wideo na temat: john waters dziennikarz
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...