• Informacje na temat:

  johnny cash

Artykuły na temat: johnny cash
 • W Colorado Springs pojawia się pewien nawiedzony uzdrowiciel, który zamierza wprowadzić w życie swoje szarlatańskie metody pomagania pacjentom. Między nim a doktor Quinn dochodzi do ostrej konfrontacji na temat sposobu leczenia, kiedy Kid Cole (Johnny Cash) zapada na gruźlicę. Robert i Grace zamierzają wziąć ślub. Nie podoba im się jednak miejsce, w którym ma odbyć się ceremonia.

 • Johnny Cash napisał "najbardziej romantyczny list wszech czasów"

  W przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii plebiscycie na najpiękniejszy list miłosny w historii zwyciężyła pochodząca z 1994 roku korespondencja amerykańskiego piosenkarza Johnny'ego Casha z jego ukochaną żoną, June Carter.

 • W Colorado Springs pojawia się pewien nawiedzony uzdrowiciel, który zamierza wprowadzić w życie swoje szarlatańskie metody pomagania pacjentom. Między nim a doktor Quinn dochodzi do ostrej konfrontacji na temat sposobu leczenia, kiedy Kid Cole (Johnny Cash) zapada na gruźlicę. Robert i Grace zamierzają wziąć ślub. Nie podoba im się jednak miejsce, w którym ma odbyć się ceremonia.

 • W czasie kryzysów gospodarczych słuchamy dojrzalszej muzyki?

  W powszechnej opinii przyjęła się teza, że publiczność woli popisy młodych wykonawców w czasach kryzysu, aby nie przygnębiać się zbyt poważną muzyką. Jak się okazuje naukowcy mają na ten temat zupełnie inne zdanie.

 • "Domek na prerii": Prawdziwa sielanka?

  ...także fakt, że w jednym z odcinków pojawił się gościnnie znany muzyk Johnny Cash i jego żona June Carter. W serialu pierwsze kroki przed kamerami stawiały dzieci Michaela Landona. Leslie w latach 1981

 • Pet Shop Boys: "Always On My Mind" najlepszym coverem

  Brytyjczycy swoją wersją przeboju Elvisa wyprzedzili m.in. Johnny'ego Casha ("Hurt") oraz The Stranglers ("Walk On By").

 • Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce! Jest odpowiedź stylistki!

  Facebooku odpowiedziała mu w żartobliwy sposób nazywając go przy tym "Johnnym Cashem". Celebrytka nie omieszkała również napomknąć, że edycja z jej udziałem miała rekordową oglądalność. Po czyjej stronie...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Maleńczuk z wykształcenia jest...

  ...o pana nowym projekcie? M.M.: - Nareszcie! Są to pieśni country z okresu między 1920 a 1980 rokiem, utwory w większości z repertuaru Johnny’ego Casha. Trzeba wziąć pod uwagę, że Johnny Cash(...) sugestywne, że Cash stał się absolutną ikoną country. I moim zdaniem wyciągnął country z "głupawej" niszy. Więc country to kolejny projekt i pomysł, a ma pan ich na swoim koncie naprawdę wiele. Czy to, że...

 • Damien Rice "I Don't Want To Change You": Zobacz teledysk!

  W sieci pojawił się nowy teledysk Damiena Rice'a. Za klip do piosenki "I Don't Want To Change You" odpowiedzialni są Stefan Arni i Siggi Kinski. Utwór promuje wyczekiwany album "My Favourite Faded Fantasy", który ukaże się 3 listopada.

Wideo na temat: johnny cash
 • Szybki cash 2

  Gdy w "Szybkim cashu" poznaliśmy Johana "JW" Westlunda (Joel Kinnaman), był to handlarz narkotyków i jednocześnie obiecujący student z wielkim apetytem na szybką gotówkę. Teraz, przebywając w więzieniu ponosi konsekwencje swych działań. I mimo, że odsiadka jest ciężka, JW ma plan jak wydostać się ze świata przestępczego i rozpocząć wszystko od nowa. Jednak plany przybierają zupełnie inny kierunek, kiedy do więzienia trafia mężczyzna z jego kryminalnej przeszłości - Mrado Slovovic (Dragomir...

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...