• Informacje na temat:

  johnny depp 2013

Artykuły na temat: johnny depp 2013
 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Johnny Depp śpiewa szanty

  Plejada gwiazd sceny alternatywnej pokroju Toma Waitsa i Iggyego Popa zaśpiewa szanty na nowej kompilacji, której pomysłodawcą jest aktor Johnny Depp. Gwiazdor Hollywood również stanie przy mikrofonie.

 • Co ma wspólnego Depp z Dylanem?

  Amerykański aktor Johnny Depp otworzył własne wydawnictwo książkowe. Pierwszą publikacją oficyny gwiazdora będzie zbiór wywiadów z Bobem Dylanem.

 • Depp jako Indianin z krukiem na głowie

  Studio produkcyjne Jerry'ego Bruckheimera udostępniło pierwsze zdjęcie ze swojego najnowszego filmu "The Lone Ranger". Przedstawia ono dwóch głównych bohaterów - Johnny'ego Deppa jako Indianina z wypchanym krukiem na głowie oraz Armiego Hammera w tytułowej roli.

 • Tim Burton: Dziwak z Hollywood

  Jeśliby połączyć w jedną osobę Woody'ego Allena i Wesa Cravena, a do tego dołożyć "szczyptę" Davida Lyncha - otrzymamy kogoś takiego, jak Tim Burton. Obchodzący dziś 55. urodziny artysta uwielbia przekraczać granice gatunków, poruszając się swobodnie w tak różnych konwencjach, jak kino akcji, musical, film biograficzny (koniecznie niebanalny) czy animacja.

 • Filmowe gwiazdy 2012

  Willis, Dench, Stewart, Pattinson, Hemsworth, Hardy i Fassbender - oto największe gwiazdy 2012 roku. To ich na dużym ekranie oglądaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy najczęściej.

 • "Nie ma tego złego" : Dlaczego Leo nie jest do kitu

  Leo zdobywa nieoczekiwaną sławę, dzięki blogowi byłej żony o jego wadach i równie nieoczekiwanie zakochuje się w nieznajomej kobiecie w dniu jej ślubu. Wszystko jest możliwe w tej uroczej, acz przewidywalnej do bólu kanadyjskiej komedii romantycznej.

 • Leonardo DiCaprio: Czwarta szansa na Oscara

  Leonardo DiCaprio, który w tym roku świętował będzie 40. urodziny, po raz czwarty walczy o Oscara. Tym razem nominację do złotej statuetki otrzymał za główną rolę w "Wilku z Wall Street". Jeśli zwycięży w swojej kategorii, otrzyma pierwszego Oscara w karierze.