• Informacje na temat:

  johnny depp broda

Artykuły na temat: johnny depp broda
 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 77. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Frank Pierson, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Adrien Brody , laureat wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Pianista" , ogłosili nominowanych w 10. z 24. kategorii. Z polskich twórców na Oscara ma szansę kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , który opowiada o swej reakcji na wieść o nominacji.

 • Najseksowniejsi mężczyźni

  Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) został uznany za najseksowniejszego żyjącego mężczyzną świata. Doroczną listę ogłosił niedawno amerykański magazyn "People".

 • Rusza festiwal w Moskwie

  Pozakonkursowym pokazem obrazu "Car" Pawła Łungina rozpoczyna się w piątek 31. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie, jeden z najbardziej prestiżowych - obok Cannes, Wenecji i Berlina - przeglądów kina światowego.

 • Shyamalan pokonał Bourne'a

  "Osada" , nowy film M. Night Shyamalana, twórcy "Szóstego zmysłu" , "Niezniszczalnego" i "Znaków" , został nowym liderem amerykańskiego box office'u. Podczas weekendu otwarcia (30 lipca - 1 sierpnia) obraz zdeklasował konkurentów i zarobił prawie 51 milionów dolarów.

 • "Mała Moskwa" w Moskwie

  Pozakonkursowym pokazem obrazu "Car" Pawła Łungina rozpoczął się w piątek 31. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie, jeden z najbardziej prestiżowych - obok Cannes, Wenecji i Berlina - przeglądów kina światowego.

 • Filmy w 2005 roku

  Początek 2005 roku rozpoczął się w polskim kinie mocnym akcentem. W styczniu na ekrany trafiły dwa głośne tytuły: "Aleksander" Olivera Stone'a oraz "Życie jest cudem" Emira Kusturicy. W następnych miesiącach roku kinomanów czekają premiery takich produkcji, jak: "Gwiezdne wojny III: Zemsta Sithów" , "Oliver Twist" , "King Kong" oraz "Harry Potter i Czara Ognia" .

 • Aktorskie kameleony

  Dla dobrej roli można zrobić wszystko. I nie są to tylko puste słowa i utarty slogan. Przedstawiamy najsłynniejsze aktorskie metamorfozy, które na stałe zapisały się w historii kina.

 • Colin Farrell: Irlandzki łobuziak

  Pierce Brosnan? Liam Neeson? Peter O'Toole? Ich czas już minął. Najpopularniejszym irlandzkim aktorem na świecie jest dzisiaj Colin Farrell, który we wtorek, 31 maja, obchodził 35. urodziny.