• Informacje na temat:

  johnny depp news

Artykuły na temat: johnny depp news
 • Johnny Depp kupił sobie grecką wyspę! Jolie i Pitt pójdą w jego ślady?

  Johnny Depp (52 l.) od teraz wakacje będzie mógł spędzać na własnej greckiej wyspie! Aktor niedawno kupił ziemię za sporą kwotę!

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Oto najseksowniejszy mężczyzna na ziemi

  Gwiazdor Hollywood Johnny Depp "pozbawiony został męskości" przez swojego kolegę po fachu Ryana Reynoldsa , który odebrał mu w tym roku tytuł "najseksowniejszego mężczyzny na ziemi".

 • Psom Johnny'ego Deppa grozi eutanazja

  Johnny Depp może mieć poważne kłopoty. Jak informują zagraniczne media, aktor nielegalnie przewiózł na pokładzie prywatnego odrzutowca na teren Australii swoje dwa psy, bez poddania ich wcześniejszej, obowiązkowej kwarantannie.

 • Zostawił 400 dolarów napiwku!

  ...dziennikarzowi gazety "New York Daily News". "Nie tylko był niezwykle uprzejmy, ale na koniec zostawił aż 400 dolarów napiwku" - dodał. 39-letni Damon to nie jedyny gwiazdor, który dał przejaw swojej hojności w restauracji. W ubiegłym roku Johnny Depp odwdzięczył się kelnerom jednej z restauracji w Chicago dając im aż 4 tysiące dolarów napiwku po kolacji, na którą zaprosił swoich kolegów z planu...

 • Po kilku tygodniach przerwy Johnny Depp wrócił do Australii, gdzie trwają prace nad filmem "Piraci z Karaibów 5". Na początku marca aktor uległ wypadkowi na planie tej produkcji.

 • Johnny Depp na planie piątej części "Piratów z Karaibów"

  Zaledwie dwa tygodnie temu Johnny Depp stanął na ślubnym kobiercu, a już musiał rozstać się - przynajmniej na jakiś czas - ze swoją piękną, młodą żoną. Hollywoodzki gwiazdor przebywa właśnie na planie piątej części "Piratów z Karaibów".

 • Johnny Depp na planie filmu "Yoga Horses"

  Rola dziwaka, narkomana, pirata, wampira czy szalonego cukiernika nie jest dla Johnny'ego Deppa ciężkim wyzwaniem. Od lat jego aktorskie metamorfozy zachwycają wszystkich.

 • Johnny Depp się ożeni!

  Johnny Depp (43 l.) i Vanessa Paradis (35 l.) po dziewięciu latach wspólnego życia postanowili wziąć ślub.

 • Depp "pozbawiony męskości"

  Gwiazdor Hollywood Johnny Depp, żartuje, iż czuje się "pozbawiony męskości" przez swojego kolegę po fachu Ryana Reynoldsa, który odebrał mu w tym roku tytuł najseksowniejszego mężczyzny wg magazynu 'People"..

Wideo na temat: johnny depp news
 • Pijany Johnny Depp przemawia na gali!

  Johnny Deep pijany wygłosił mowę podczas gali Hollywood Documentary Award. Aktor wszedł na scenę chwiejnym krokiem i dość nieskładnie zainaugurował wręczenie nagrody dla swojego przyjaciela, Shepa Gordona. Nagranie nietrzeźwego gwiazdora "Piratów z Karaibów" obiegło światowe media. Czyżby pan Sparrow przesadził z piciem rumu? (źródło: x-news)