• Informacje na temat:

  johnny depp wiek

Artykuły na temat: johnny depp wiek
 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  ...recenzentów. Później przyszło jeszcze kilka ról, m.in. w klasycznym filmie ze stajni Disneya, "Ucieczka nawigatora" z 1986 roku. Jej kariera nabrała tempa w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Wystąpiła w kilku filmach, m.in. u boku Nicolasa Cage'a i Bruce'a Willisa. Zagrała także z Johnnym Deppem w "Edzie Woodzie" i w filmie "Marsjanie atakują" Tima Burtona. Później pojawiła się propozycja stacji HBO...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Johnny Depp w Pradze

  W czeskiej Pradze, w studio filmowym Barrandow, na potrzeby najnowszego filmu z udziałem Johnnego Deppa - "From Hell", odtwarza się wygląd ulic XIX-wiecznego Londynu. Thriller, reżyserowany przez Alberta i Allena Hughesów, oparty będzie na prawdziwej historii Jacka the Rippera, czyli Kuby Rozpruwacza, słynnego londyńskiego mordercy z przełomu wieków.

 • Johnny Depp wampirem alfa?

  Johnny Depp uważa, że zdetronizował dotychczasowego "króla wampirów", Roberta Pattinsona. Zdaniem aktora, Barnabas Collins, którego zagrał w "Mrocznych cieniach", jest bardziej męskim krwiopijcą niż Edward Cullen, bohater ekranizacji sagi "Zmierzch".

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • Kiedy zaczęło się życie Deppa?

  Gwiazdor Hollywood Johnny Depp jest zadowolony z tego, że nie miał dzieci z byłymi partnerkami - m.in Winoną Ryder i Jennifer Grey, bo, jak twierdzi, dopiero u boku Vanessy Paradis odnalazł szczęście.

 • Johnny Depp lepszy od Bonda

  Johnny Depp został uznany za ulubionego aktora Brytyjczyków - wynika z ankiety. Pokonał takie gwiazdy jak Daniel Craig, sir Sean Connery i Orlando Bloom

 • Johnny Depp jako Willy Wonka?

  Wielki kinowy sukces filmu "Piraci z Karaibów" może niespodziewanie wpłynąć na losy projektu "Charlie and the Chocolate Factory", przygotowywanego w wytwórni Warner Bros. Reżyser Tim Burton ( "Planeta Małp" ) być może będzie mógł dzięki temu zatrudnić Johnny'ego Deppa, grającego dzielnego korsarza na planie tego wielkiego widowiska. Obaj panowie współpracowali już ze sobą trzykrotnie.

 • Tim Burton: To ona zadzwoniła do mnie

  Michelle Pfeiffer wystąpiła w najnowszym obrazie Tima Burtona, gotyckiej komedii "Mroczne cienie". Przy tej okazji reżyser opowiedział o współpracy z aktorką, z którą miał okazję spotkać się już w 1992 roku, przy okazji filmu o Batmanie.

 • J. Depp w filmie o zabójstwie 6 - letniej miss?

  Mężczyzna, który był oskarżony - jak orzekł sąd niesłusznie - o zabójstwo JonBenet Ramsey, 6-letniej amerykańskiej miss, po zakończeniu sprawy chce, aby w mającym powstać na ten temat filmie w jego rolę wcielił się znany aktor Johnny Depp ( "Rozpustnik" ).

Zdjęcia na temat: johnny depp wiek