• Informacje na temat:

  johnny knoxville aktor

Artykuły na temat: johnny knoxville aktor
 • Członek Jackass będzie płacił

  Johnny Knoxville, gwiazdor "Jackass" - kontrowersyjnego programu rozrywkowego stacji MTV, będzie płacił swojej byłej żonie Melanie 6 tys. dolarów miesięcznie na rzecz opieki nad ich 13-letnią córką.

 • Miał w bagażu fałszywy granat

  Gwiazdor programu "Jackass" Johnny Knoxville został zatrzymany na lotnisku w Los Angeles za to, że w jego bagażu znajdował się fałszywy granat.

 • Pożądany Johnny Depp

  Johnny Depp znalazł się na szczycie rankingu na najbardziej pożądanego filmowego bohatera lata. Zabawę zorganizowała amerykańska stacja Entertainment Tonight. Johnny Depp w pokonanym polu pozostawił między innymi Brada Pitta i Toma Cruise'a.

 • Ashton Kutcher "wkręca" MTV

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) nie będzie już prowadził programu "Punk'd" dla stacji MTV. Popularny program typu reality , w którym młody aktor aranżował kompromitujące i żenujące sytuacje dla słynnych postaci przemysłu rozrywkowego, zostanie zawieszony po dwóch sezonach. Decyzję o zakończeniu całego przedsięwzięcia podjął sam Kutcher, ku najwyższemu zdumieniu

 • Bracia Wilson w powietrzu

  Luke i Owen Wilson ("Trzech frajerów z Teksasu", "Rushmore", "Genialny klan" ) po raz kolejny wystąpią razem na ekranie i ponownie zagrają braci. Amerykańscy aktorzy wcielą się tym razem w Orville'a i Wilbura Wrightów, pionierów lotnictwa z początków XX wieku. Co ciekawe, zagrają ich w nowej adaptacji "W 80 dni dookoła świata", słynnej powieści Juliusza Verne'a.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (29-31 października) w polskich kinach zadebiutują trzy tytuły - horror s-f "Resident Evil 2 - Apokalipsa" , z Millą Jovovich w roli głównej, komediowa opowieść o zombie grasujących po Londynie "Wysyp żywych trupów" oraz film akcji "Z podniesionym czołem" , w którym wystąpił słynny Dwayne "The Rock" Johnson.

 • Nominacje do MTV Movie Awards

  Nominacje do tegorocznych nagród przyznali widzowie amerykańskich stacji MTV i MTV2, w ogólnokrajowym głosowaniu za pośrednictwem telefonów i Internetu. Wyłoniono kandydatów w 12. kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż po 5., otrzymały filmy "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Spider-Man" . Zwycięzców poznamy 31 maja, a 5 czerwca uroczystość będą mogli zobaczyć widzowie MTV.

Wideo na temat: johnny knoxville aktor
 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Likwidator

  W "The Last Stand" Arnold Schwarzenegger wciela się w szeryfa Owensa, który porzucił służbę w policji w Las Vegas na rzecz sennego miasteczka Sommerton Junction po nieudanej operacji, w wyniku której jego partner został kaleką. Tymczasem w jego stronę zmierza szef kartelu narkotykowego, który uciekł z konwoju więźniów FBI i teraz swym niesamowicie szybkim samochodem, wraz z członkami swojego gangu i zakładnikiem chce przekroczyć granicę z Meksykiem. Jedyną przeszkodą na jego drodze jest...