• Informacje na temat:

  johnny knoxville zdjęcia

Artykuły na temat: johnny knoxville zdjęcia
 • Komiksowy Johnny Knoxville

  Johnny Knoxville ( "Z podniesionym czołem" ), zwariowany twórca telewizyjnego programu "Jackass" i filmu "Jackass - świry w akcji" , zagra w pełnometrażowym obrazie, który powstanie w oparciu o komiks "Hawaiian Dick". Prawa do ekranizacji rysunkowej historii kupiło studio New Line Cinema.

 • Johnny Knoxville z podniesionym czołem

  Johnny Knoxville ( "Wygrane marzenia" , "Faceci w czerni 2" ), słynny gospodarz niesmacznego programu MTV, poważnie traktuje swoją filmową karierę. Obecnie dołączy do Dwayne'a "The Rock" Johnsona ( "Król Skorpion" ) na planie filmu "Walking Tall", nowej wersji słynnego dreszczowca "Z podniesionym czolem". Niezależnie od tego, Knoxville podpisał kontrakt na realizację filmu według własnego

 • Bracia Farrelly szukają statystów

  Bobby i Peter Farrelly ( "Ja, Irena i ja" , "Płytki facet" ) nadzorują jako producenci nową komedię zatytułowaną "The Ringer". Obraz opowiada o człowieku postanawiającym udawać upośledzonego umysłowo, by zakwalifikować się na olimpiadę specjalną. Główną rolę w projekcie, którego realizacja zbliża się do końca, gra Johnny Knoxville, twórca telewizyjnego programu "Jackass" i filmu "Jackass

 • Schwarzenegger wraca na plan

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Last Stand", który wyreżyseruje Kim Jee-Woon. Gwiazdą produkcji jest Arnold Schwarzenegger.

 • Gwiazdor "Jackass" zginął w wypadku

  Ryan Dunn, jeden z gwiazdorów popularnej serii "Jackass" emitowanej na antenie MTV, zginął w wypadku samochodowym. 34-letni kaskader stracił panowanie nad pojazdem i rozbił auto, które od razu stanęło w płomieniach.