• Informacje na temat:

  johnny vegas aktor

Artykuły na temat: johnny vegas aktor
 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Manish Dayal i Shaunette Wilson. "L.A. to Vegas" to serial komediowy, w którym widzowie będą śledzić historie grupy pracowników, którzy w weekend udają się w podróż z Los Angeles do Vegas, aby zbić fortunę, grając w kasynach. Z kolei kolejna propozycja z tego gatunku, "Ghosted" , to parodia "Z Archiwum X". Jej bohaterami są sceptyk (w tej roli Craig Robinson...

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Realia są najważniejsze

  City było współczesnym odpowiednikiem Las Vegas. - W latach 20. miastem rządził Nucky Johnson, polityk mający powiązania ze światem przestępczym, który w serialu występuje jako Nucky Thompson. Był(...) Nucky przyjaźnił się z mentorem Caponea, Johnnym Torrio. Mafijna mozaika etniczna w latach 20. była dla nas sporym zaskoczeniem... - To też jest wiernym oddaniem realiów tamtych lat. Członkami...

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?

 • Johnny Depp rozbił nowy wóz

  10 tysięcy funtów musi zapłacić Johnny Depp ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Donnie Brasco", "Las Vegas Parano" ) za naprawę swojego nowego samochodu. Aktor wjechał nowiutkim Mercedesem w bramę swojej francuskiej willi na wybrzeżu Cote D'Azur.

 • Johnny Depp popija rum

  Johnny Depp zagra dziennikarza Paula Kempa w ekranizacji autobiograficznej powieści Huntera S. Thompsona "The Rum Diary".

 • Johnny Depp wraca na Karaiby

  W internecie pojawił się zwiastun długo wyczekiwanego filmu, będącego ekranizacją "Dziennika rumowego" Huntera S. Thompsona. W głównej roli dziennikarza Paula Kempa wystapił Johnny Depp.

 • Johnny Depp ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Marzyciel" ) zagra główną rolę w ekranizacji powieści słynnego amerykańskiego dziennikarza i pisarza Huntera S. Thompsona, zatytułowanej "The Rum Diary". Adaptacją tekstu na potrzeby kinowego ekranu oraz reżyserią filmu zajmie się Bruce Robinson ( "Jennifer 8" ).

 • Aktor jest bogiem!

  Robert de Niro, Jennifer Aniston, Anthony Hopkins, Catherie Deneuve... Nic nie przyciąga do kina skuteczniej niż wielka hollywoodzka gwiazda! W tym tygodniu to aktorzy, a nie reżyserzy premierowych tytułów, są wizytówkami swoich filmów.

 • Kinowy pech Johnny'ego Deppa

  Johnny Depp na brak ofert filmowych nie może narzekać. Okazuje się jednak, że niemal wszystkie projekty z jego udziałem utkwiły obecnie w martwym punkcie.

Dyskusje na temat: johnny vegas aktor