• Informacje na temat:

  johnny wright

Artykuły na temat: johnny wright
 • Nominacje do Critics' Choice Awards

  ...("Outlander"), Christine Baranski ("Sprawa idealna"), Claire Foy ("The Crown"), Tatiana Maslany ("Orphan Black"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"), Robin Wright ("House of Cards(...) i Joan"), Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka") Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie telewizyjnym lub miniserialu: Johnny Flynn ("Geniusz"), Benito Martinez ("American Crime"), Alfred...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Britney: za wcześnie na powrót?

  Były menedżer Britney Spears przestrzega wokalistkę przed zbyt wczesnym powrotem na scenę. Johnny Wright przekonuje, że to wbrew jej interesom.

 • 23-latek nie radzi sobie z życiem

  Były nastoletni gwiazdor Aaron Carter podjął leczenie w klinice odwykowej. Piosenkarz ma "problemy emocjonalne i duchowe".

 • Van Zant: Projekt country

  Bracia Johnny i Donnie Van Zant pracują nad płytą z nagraniami country. Pierwszy z muzyków znany jest ze słynnej amerykańskiej grupy Lynyrd Skynyrd (przebój "Sweet Home Alabama"), zaś drugi przewodzi projektowi .38 Special. Nie mająca jeszcze tytułu płyta będzie czwartą we wspólnym dorobku rodzeństwa.

 • Keira po Złoty Glob!

  "Katyń" Andrzeja Wajdy nie ma już szans na Złoty Glob. Najwięcej nominacji do tych prestiżowych nagród otrzymała "Pokuta" (Atonement) Joe Wrighta.

 • Bracia Wilson w powietrzu

  Luke i Owen Wilson ("Trzech frajerów z Teksasu", "Rushmore", "Genialny klan" ) po raz kolejny wystąpią razem na ekranie i ponownie zagrają braci. Amerykańscy aktorzy wcielą się tym razem w Orville'a i Wilbura Wrightów, pionierów lotnictwa z początków XX wieku. Co ciekawe, zagrają ich w nowej adaptacji "W 80 dni dookoła świata", słynnej powieści Juliusza Verne'a.

 • Wokalista 'N Sync w szpitalu

  Joey Fatone, członek boysbandu 'N Sync, został hospitalizowany na Florydzie z objawami zapalenia płuc. To kolejna dolegliwość, która spotkała wykonawcę w ostatnim czasie. Niedawno Fatone doznał kontuzji nogi.

 • 'N Sync przebili Backstreet Boys

  Amerykański boysband N'Sync ustanowił kolejny rekord sprzedaży płyt - ich nowy album, zatytułowany "No Strings Attached", w ciągu zaledwie tygodnia znalazł w Stanach Zjednoczonych 2.4 miliona nabywców.

 • Pojedynek Britney z matką

  W rodzinie gwiazdy pop Britney Spears (25 l.) szykuje się zacięta walka matki i córki na bardziej prawdziwą książkę o wychowywaniu przyszłej gwiazdy muzyki.