• Informacje na temat:

  jointa

Artykuły na temat: jointa
 • Ace'a Ventury joint venture w "Biurze"

  Jim Carrey, hollywoodzki gwiazdor znany m.in. z filmów "Bruce Wszechmogący" i "Ace Ventura: Psi detektyw", ma pojawić się w finałowym odcinku siódmego sezonu serialu "Biuro" ("The Office"). Jak podaje "The Hollywood Reporter", aktor będzie ubiegał się o stanowisko szefa tytułowego biura.

 • Recenzja Włodi "Wszystko z dymem": Generał

  "Mówią - ten weteran pewno znów roz***wi / tych chłoptasi w napadach narcystycznych furii". No i stało się.

 • "Klan": Synowie Michała zamieszani w aferę narkotykową?

  Koleżanka ze szkoły, która wpadła w oko braciom Chojnickim - Antkowi (Filip Turkiewicz) i Władkowi (Jan Oskroba) - zostanie przyłapana przez nauczycielkę na paleniu marihuany! Czy okaże się, że jointa załatwił jej jeden z synów Michała (Daniel Zawadzki) i Kingi (Katarzyna Tlałka)!

 • Pan Yapa jakiego nie znacie

  Krzysztofa Janczaka, czyli popularnego Pana Yapę, kojarzy chyba każde dziecko, które miało okazję oglądać telewizję w latach 90. W 2015 roku Pan Yapa powraca w wersji dla dorosłych.

 • Brad Pitt rzucił marihuanę

  Brad Pitt , który w 1993 roku w filmie "Prawdziwy romans" wcielił się rolę palącego trawkę Flyoda, również w życiu prywatnym nie stronił od jointów. Ale dla dobra dzieci zwalczył nałóg.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Angelina Jolie wściekła na Brada Pitta!

  Brad Pitt wyznał kiedyś w jednym z wywiadów, że przez długie lata palił papierosy i trudno było mu się uwolnić od tego nałogu. Przy okazji zdradził również, że od czasu do czasu ma także ochotę na jointa... Od kiedy związał się z Angeliną Jolie, stara się jednak jak najmniej korzystać z używek. Robi to zresztą na prośbę samej Angie, która bardzo boi się o jego zdrowie. Chciałaby, żeby...

 • Recenzja Julia Marcell "Sentiments": PJ Marcell

  Trzecia płyta. I w końcu mamy prawdziwą polską rozrabiarę z gitarą. I to strasznie jest fajne. Szczególnie, że poza rzeczoną gitarą Julia nadal świat widzi.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  ...absurd, by w XXI wieku policja zamykała młodego człowieka za posiadanie 'ogryzka' jointa. Takiego prawa nie ma nigdzie poza Białorusią. Wypowiadają się na ten temat ludzie, którzy kompletnie nie mają...

 • Recenzja Acid Drinkers "25 Cents For A Riff": Döbrze znany fyrtel

  Alice Cooper miał swoje "Billion Dollar Babies", Gang Of Four żył z dnia na dzień w "Another Day / Another Dollar", a Limp Bizkit wciskali wszystkim nieistniejący "Three Dollar Bill, Y'all$". Acid Drinkers płacą 25 centów za riff. Wrodzona poznańska oszczędność? Nie. Złoty interes.

Zdjęcia na temat: jointa
 • Rihanna
Wideo na temat: jointa
Dyskusje na temat: jointa