• Informacje na temat:

  jola i doda

Artykuły na temat: jola i doda
 • "Barwy szczęścia": Jola i Lidka stoją u progu bankructwa!

  Wkrótce okaże się, że Jola i Lidka stoją u progu bankructwa. Tę niepokojącą wiadomość przekaże współwłaścicielkom fitness klubu Janek. Kozłowski oznajmi żonie i jej przyjaciółce, że dokładnie przeanalizował finanse firmy i uważa, że klub trzeba jak najszybciej sprzedać. - Nikt już do nas nie przychodzi... Coś mi się zdaje, że będzie trzeba zamknąć interes - powie. Jola w pierwszej chwili...

 • Jola ponowie atakuje Dodę

  Telewizyjna gwiazda Jola Rutowicz ponownie atakuje Dodę!

 • "Barwy szczęścia": Jola sprzeda swój klub... Borysowi?

  Borys (Jakub Wieczorek) dowie się od Marioli (Agnieszka Mrozińska), że Jola (Małgorzata Potocka) zamierza sprzedać fitness klub i dojdzie do wniosku, iż to on powinien kupić firmę ciotki!

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  - Słyszałam, że to bawidamek... - mówi o swoim ukochanym Jarku Jakimowiczu (39 l.) Jola Rutowicz, zwyciężczyni "Big Brothera" (24 l.). W tabloidach para zajęła miejsce do niedawna ulubionej pary Doda - Radek Majdan.

 • "Barwy szczęścia": Jola zafunduje sobie... operację plastyczną!

  Jola (Małgorzata Potocka) będzie bardzo zadowolona, że udało się jej sprzedać nierentowny klub i w dodatku dostała za niego znacznie więcej pieniędzy, niż się spodziewała. Kozłowska postanowi zainwestować w siebie, ale nie zdradzi byłym współpracownikom, że zamierza zafundować sobie... operację plastyczną!

 • Rutowicz: "Doda jest pajacykiem"

  Czy chcemy tego, czy nie - Jola Rutowicz stała się zjawiskiem na firmamencie gwiazdek polskiego show biznesu. I to zjawiskiem na tyle znaczącym, że Piotr Najsztub zaprosił ją do rozmowy w "Przekroju". "Różowa Jola" opowiedziała mu, spokojniej niż zwykle, o Jarku Jakimowiczu, "Gwiazdach tańczących na lodzie", Dodzie i polskich mediach.

 • "Barwy szczęścia": Walawski znajdzie winnego śmierci jego córki! Oskarży... Jolę!

  Piotr (Piotr Jankowski) oświadczy mecenas Paszkowskiej (Olga Bończyk), że zamierza domagać się odszkodowania za śmierć Moniczki (Natalia Żyłowska). - Ktoś tu zawinił i trzeba go ukarać - stwierdzi i doda, że nie spocznie, dopóki sprawcy tragicznego w skutkach wypadku nie poniosą kary...

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Jola Rutowicz największym "świrem"?

  Trwa plebiscyt "Świry 2009", organizowany od kilku lat przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Najwięcej nominacji zdobyła Jola Rutowicz.

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

Zdjęcia na temat: jola i doda
Wideo na temat: jola i doda
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: jola i doda