• Informacje na temat:

  jola pojechała

Artykuły na temat: jola pojechała
 • "Barwy szczęścia": Gdzie jest Jola?

  Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) dowie się, że Jola wybrała się do chorej matki. - Myślała, że urodziny Basi są za tydzień - powie żonie. Tymczasem Janek (Przemysław Redkowski) zadzwoni do teściowej, ale ta oznajmi mu, że czuje się świetnie, a córka wcale jej nie odwiedziła. Okaże się, że Jola w tajemnicy przed wszystkimi postanowiła po raz kolejny poprawić sobie urodę i pojechała do Centrum...

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Jola Rutowicz poddała się operacji plastycznej. Mamy zdjęcia!

  Jola Rutowicz (34 l.) wraca do show-biznesu! Na dobry początek zafundowała sobie operację plastyczną w Polsce. Wiemy, co poprawiła i jak czuje się po zabiegu.

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.

 • "Barwy szczęścia": Jola zafunduje sobie... operację plastyczną!

  Jola (Małgorzata Potocka) będzie bardzo zadowolona, że udało się jej sprzedać nierentowny klub i w dodatku dostała za niego znacznie więcej pieniędzy, niż się spodziewała. Kozłowska postanowi zainwestować w siebie, ale nie zdradzi byłym współpracownikom, że zamierza zafundować sobie... operację plastyczną!

 • "Barwy szczęścia": Wypadek w drodze na mecz

  Pod opieką Tadeusza, Joli i Władka na finał Pucharu Polski pojedzie ośmioro dzieci.

 • "Kryminalni": Marek Włodarczyk miał romans ze znaną aktorką

  ...​Marek Włodarczyk, czyli niezapomniany komisarz Zawada z "Kryminalnych" i Józef Cieplak z "BrzydUli", nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet, a gdy był młody, wprost nie mógł się opędzić od pięknych dziewczyn. Nie wszyscy wiedzą, że jedną z jego pierwszych wielkich miłości była... Małgorzata Potocka, czyli Jola z "Barw szczęścia".

 • "M jak miłość": Szantaż, zazdrość i łzy

  W 1198. odcinku "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka: Jola Lisiecka, bratowa Andrzejka. Sympatyczna, wesoła i pełna energii! Marzenka znajdzie fotografię oraz adres dziewczyny w rzeczach ukochanego i uzna Jolę za swoją rywalkę.

 • Załamana Jola

  .... 349 Jola przeprowadza test ciążowy. Wynik jest negatywny. Janek pociesza żonę, z kolei Mariola twierdzi, że w pewnym wieku nie powinno się mieć dzieci. Załamana Jola wychodzi z domu.

 • Plebania

  Swietka dostaje wezwanie do urzędu straży granicznej. Sławek postanawia pojechać razem z nią. Jola jest coraz bardziej zafascynowana Kamilem. Wybiera się...

Wideo na temat: jola pojechała
 • "M jak miłość": Całusy w szafie

  W 1198. Odcinku „M jak miłość” Marzenka pojedzie razem z Anną do Warszawy, by dowiedzieć się, kogo ukrywa przed nią Andrzejek. Kobieta, którą zastaną w mieszkaniu, okazuje się, nie kochanką, ale bratową ukochanego Marzenki. Andrzejek ukrywa istnienie Joli, gdyż wstydzi się za swojego brata, który nie wspomaga finansowo swojej rodziny. Gdy niespodziewanie Andrzejek pojawia się znów w mieszkaniu Marzenka zmusza Annę, by razem z nią ukryła się w szafie. Tam, z wdzięczności, zaczyna obsypywać ją...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Hannah Arendt

  Biograficzna opowieść o Hannah Arendt, niemieckiej teoretyk polityki i filozof, która zdawała reportaże z procesu byłego nazisty Adolfa Eichmanna. Wielka niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta od debiutu w 1970 roku "Utraconą częścią Katarzyny Blum", zawsze stała w kontrze do politycznego mainstreamu. W swoim najnowszym filmie przedstawia sylwetkę jednej z największych filozofek XX wieku - Hanny Arendt. Do roli tytułowej zaś zaangażowała wspaniałą aktorkę - Barbarę Sukową, nagrodzoną w...