• Informacje na temat:

  jola prowadzi

Artykuły na temat: jola prowadzi
 • Bukmacherzy obstawiają następcę Durczoka. Faworytką jest Jola Pieńkowska!

  Faworytką bukmacherów na nowego szefa "Faktów" jest Jolanta Pieńkowska.

 • Jola Rutowicz... wyda książkę!

  Jola Rutowicz wyda książkę, w której opisze szokujące kulisy naszego show-biznesu!

 • "Barwy szczęścia": Jola zafunduje sobie... operację plastyczną!

  Jola (Małgorzata Potocka) będzie bardzo zadowolona, że udało się jej sprzedać nierentowny klub i w dodatku dostała za niego znacznie więcej pieniędzy, niż się spodziewała. Kozłowska postanowi zainwestować w siebie, ale nie zdradzi byłym współpracownikom, że zamierza zafundować sobie... operację plastyczną!

 • Jola rzuciła Jarka!

  Czyżby był to związek na pokaz? Jola Rutowicz (24 l.), laureatka "Big Brothera", rozstała się z aktorem Jarkiem Jakimowiczem (39 l.), z którym prowadzi wspólny program telewizyjny "J & J - czyli Jola i Jarek".

 • "Barwy szczęścia": Walawski znajdzie winnego śmierci jego córki! Oskarży... Jolę!

  ..., jeśli kierowca prowadził w taki sposób, że pani Jola miała obawy i profilaktycznie wysłała swojego synka na bardziej bezpieczne miejsce? - zapyta Walawski. - Wtedy takie działanie byłoby celowe(...) ręce w przekonaniu, że ludzie, którzy się nimi zajmą, są odpowiedzialni - zacznie i doda, że jego zdaniem najbardziej zawiniła Kozłowska. - Pani Jola zamieniła dzieci miejscami. Tuż przed wypadkiem...

 • Katarzyna Kwiatkowska: Zabronili mi się denerwować

  "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" to program rozrywkowy łączący cechy talk-show, popularnych monologów kabaretowych z... improwizacją prowadzącej. Zapowiada się mieszanka wybuchowa! Poza gwiazdami, wystąpią też zwykli ludzie o przedziwnych pasjach.

 • Program Joli Pieńkowskiej znika z anteny!

  To koniec telewizyjnej kariery Jolanty Pieńkowskiej (52 l.)?

 • Recenzja Tede "#kurt_rolson": Następna szkoła

  Jeżeli tak dalej pójdzie, 2014 zapisze się w pamięci jako rok długo oczekiwanej realizacji niewykorzystywanych do tej pory w pełni, hiphopowych potencjałów - czasem "tylko" sporych jak u Spinache'a, czasem ogromnych - jak u Mesa czy opisywanego poniżej Tedego.

 • "Ranczo": Jola Pietrek rwie się do tańca!

  Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z „Rancza”, przez 8 lat trenowała... taniec towarzyski. - Liznęłam też trochę tańca nowoczesnego i trochę baletu – mówi. Czy zobaczymy ją w gronie gwiazd kolejnej edycji polsatowskiego show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”?

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

Wideo na temat: jola prowadzi
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1892.

  i Mariolą. On nie może wybaczyć jej kłamstwa o pani prezes, a ona nazywa go żigolakiem. Konflikt między nimi stara się załagodzić Jola

 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

Dyskusje na temat: jola prowadzi
 • Re: "Barwy szczęścia": Oświadczyny na siłę

  Niech mamusia im jeszcze kalendarzyk małżeński prowadzi!!!

 • Re: "Klan": Jacek Borkowski zostanie gospodarzem popularnego show?

  Ja ogladałam gdy prowadził Pan Jacek Borkowski i bardzo, ale to bardzo mi się podobało. Pan Jacek Borkowski jest naturalnie kulturalny i dystyngowany. A to bardzo mi się podoba w telewizji... Nawet sie dziwiłam dlaczego to nie On prowadzi ten program na sta łe???

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  To co się dzieje w tym serialu zupełnie przypomina mi losy bohaterkę serialu emitowanego na TVN7, nie pamiętam tytułu. W każdym razie główna bohaterka z wielkiego miasta przyjeżdża na Alaskę do miasta które się nazywa Elmo, prowadzi program w stacji radiowe, poznaje miejscowego faceta, rodzi się między nimi coś poważnego aż tu nagle przyjeżdża żona w ciąży, z którą się nie rozwiódł i cała sprawa

 • Re: Wpadki scenarzystów

  Bzdury są takze w Barwach Szczęścia,Bogdan prowadzi mały sklep z mat. budowlanymi, w małej miejscowości, żona nie pracuje, córki studiują i wynajmują mieszkanie w Warszawie, sami mają piękny dom, za co.Wynajęcie mieszkania w Warszawie jest bardzo kosztowne.Basia otwiera kawiarnię osiedlową, w domu piecze ciasta, co na to sanepid, ja w swoim sklepiku chcę sprzedawać piwo puszkowe, to cała komisja